Ursus C-360 + Tur 3B
 

Ursus C-360 + Tur 3B

  • 1137 wyświetleń

Z siankiem :)
Sianko podawałem na ten balkon co widać nad ursusem. ( http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/425494-ursus-c-360-tur-3b/ ), gdzie tato je odbierał i ustawiał, trochę ciężko było podać belkę, ale dałem radę ;) Z tyłu za ursusem widać kilka belek sianokiszonki, wtedy było 9 teraz jest ich 47 :) A będzie jeszcze więcej ;)



Informacje o zdjęciu Ursus C-360 + Tur 3B

Zrobione z SAMSUNG GT-S5360

  • 2.7 mm
  • 1/363
  • f f/2.8
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Michal97rolnik
  • 477 2302

@Piotruniu25 na to pytanie konkretnie ci nie odpowiem :) Kiedy miałem 8 belek to średnio jedna szła na tydzień na 8 sztuk ( już nie pamiętam ile sztuk miałem na jesieni ) Teraz jest 5 jałówek, 4 byki i dwa konie ( jutro mała niespodzianka z mojej strony będzie ;) ) Podejrzewam, że przy takim układzie wciąż jedna bela będzie szła na tydzień, jeśli będzie im smakować to będę więcej dawał ok. 1,5 beli na tydzień. Ale planujemy zwiększyć hodowlę więc paszy będzie szło więcej :)

@erykc4011 dzięki :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Mich3P
  • 125 526

Kolego dużo skosiłeś łąk? I ile z tego aerału miałeś balotów ? ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Michal97rolnik
  • 477 2302

Nie chcę tutaj pisać głupot ;) Areału nie znam :( ( Bo tu kawałeczek, tam kawałeczek i było tych kawałeczków ) Łącznie nakręciłem 63 bele i podejrzewam że areał z którego zbierałem to ok. 3,5 ha. Mam więcej łąk, jedną zaoraliśmy w kwietniu i teraz rośnie nowa trawa, oraz drugą gdzie też rośnie nowa trawa

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj