Skradziono! Massey Fergusson 6140
 

Skradziono! Massey Fergusson 6140

  • 8356 wyświetleń

Dzisiejszej nocy skradziono ten ciągnik. Proszę wszystkich o pomoc w odnalezieniu maszyny. Wszelkie informację proszę kierować pod numerem tel. 516 432 633 !


Informacje o zdjęciu Skradziono! Massey Fergusson 6140


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • traktorzystac330
  • 578 2678

Takiego człowieka to powinno się za ja*a powiesić. Człowiek się napracował na maszynę a taki głąb przyjdzie ... Gdyby trochę inne wymiary w tym naszym kraju dawali to niejeden by się nauczyl . Współczuję straty maszyny :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gabrysiek
  • 82 1334

Na fb zdjęcie już udostępnione.

To Ty masz takie ,,szczęście''? Widzę w galerii ursusa, który też był skradziony. :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • michal1993
  • 459 3905

Ursus to chyba nie był jego, udostępniał zdjęcie po prostu skradzionego sprzętu.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piodro4444
  • 74 565

Najgorsze jest to że Sianokosy się rozpoczęły a ciągnik potrzebny w tym czasie najbardziej :(

Tej samej nocy skradziona została również c-330 w tej samej wsi... :(

Człowiek całe życie zapie***la na maszyny żeby sobie ulżyć w robocie a tu takie akcje...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Jak to mówią swój złodziej był. Ktoś wiedział gdzie stoi sprzęt którym łatwo wyjechać bez obudzenia właścicieli. teraz trzeba śledzić aukcje w necie allegro, tablica. Jeśli ktoś ma takiego zepsutego czy spalonego to zmieni numery i sam będzie robił. Traktor skradziony ciężko u nas znaleźć.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dami82
  • 7 183

Sprawdż na zagranicznych portalach ogłoszeniowych lub na jakichś mniej rozreklamowanych.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

no i na części biedak pójdzie jak się nie znajdzie, mojemu kumplowi MF 3065 ukradli ale za 3 dni ktoś powiedział gdzie stoi i pojechaliśmy patrzymy MF bez maski drzwi itp wszystko już stoi z boku, koła przyszykowane na lawecie jakby nie ten tel. to MF by się nie znalazł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Bez przesady to za dobry ciągnik, aby go rozbierać. Seria 3000, której już nikt bardo nie chce kupić idzie na części. Ale ten dobrze sprzeda się z przebitymi numerami w całości.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • hubertuss
  • 4653 8836

Po co? Skoro w kupie można szybko sprzedać a nie czekać aż ktoś po jakąś część przyjdzie za parę tys. Nawet stare ursusy często po zmianie numerów w jednym kawałku sprzedają. Nie dojdziemy co z nim się stało. Ale praktycznie pewne jest, że już się nie znajdzie. Tak na marginesie widać, że w tej okolicy często giną ciągniki. Teraz dwa wcześniej jeden. Jak już pisałem u nas mówią na to swój złodziej.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sznajdik
  • 573 4767

Ja nie rozumiem jak można komuś z podwórka wyprowadzić ciągnik przecież teoretycznie są jakieś bramy garaże pies itd. U mnie pies nie widzi bramy z tyłu gospodarstwa lekki ruch zamknięciem od bramy i już podejmuje alarm i jak tu ktoś wejdzie niezauważony.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rolnik1973
  • 15368 13389

Może stał na pokaz za stodołą przy drodze, jak to niektórzy robią. Mają garaż a trzyma w bramie na wejściu że ma traktor. U nas gościu kupił nowego i całą zimę stał przy płocie od ulicy, zamiast schować by nie niszczał. A miał gdzie. Po 2 latach już schowany jak każdy zobaczył.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tomek222
  • 674 425

Ja nie rozumiem jak można komuś z podwórka wyprowadzić ciągnik przecież teoretycznie są jakieś bramy garaże pies itd. U mnie pies nie widzi bramy z tyłu gospodarstwa lekki ruch zamknięciem od bramy i już podejmuje alarm i jak tu ktoś wejdzie niezauważony.

Akurat pies to dla nich najmniejszy problem, rzucą mu kiełbase czy kawał mięsa z jakimś środkiem i po problemie, wchodzą i robią robote. Ogólnie to oni wiedzą ja wejść niezauważalnie i że tak powiem znają sie na robocie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sznajdik
  • 573 4767

No dobra nie będę się rozpisywać bo teorii jest wiele i można by długo na ten temat dyskutować, stało się i już trzeba być bardziej czujnym i współczuć

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BARTEK333
  • 1591 4253

To przecież żart nie denerwuj się. To gdzie był jeśli można wiedzieć

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość konteno

Napisano

  • Gość konteno

paliwa może zabrakło i rzucił zdobycz w diabły

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj