Zetor Proxima  EHR
 

Zetor Proxima EHR

  • 3279 wyświetleń

3 wyjścia hydrauliki ,szyber dach , rewers elektro-hydrauliczny , EHR  :) proxima to jest pełen komfort :)tylko czy warta cenny



Informacje o zdjęciu Zetor Proxima EHR


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Bob
  • 820 2107

Nie warta, zwolnice jak w c-360, ale i tak zetoromaniacy mnie tu zaraz "zjadą"

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość forterraturbo

Napisano

  • Gość forterraturbo

Szczerze to tez o niej myślałem , nie chce czepiać się Zetora , bo zrobił krok do przodu , ale jednak trochę odstaje od konkurencji . Sami mamy dylemat czy nh t5.115 ec , czy proxę power 120 - może porównujemy tu dwie różne maszyny . Jak do Powera można by było dobrać amortyzowaną kabinę i miałby zwolnice planetarne to bez wahania byśmy go wzięli, chociaż sprawdzonych podzespołów się nie zmienia , jakby się rozlatywały to by zmienili . Myślę , że jeszcze kilka lat i zetor zrobi chociażby w powerce zwolnice planetarne , oraz poprawią klika rzeczy . Tutaj widać duży krok w przód względem innych proxim .

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • malopolanin64
  • 420 2909

Akurat nie jestem zetormaniakiem bo miałem zetora i sie go pozbyłem ale akurat moze i wygląd jakw C-360 tylko weź tą zwolnice podnieśc a weź podnieś od C-360 to dwie różne zwolnice z innych materiałów z inną wytrzymałością i co zauważyłem na targach sprawdzonych konstrukcji sie nie zmienia. Mam fendta z 91 roku pierwsze jego wersje wyszły na początku lat 80 a na targach rolniczych oglądająć nowego fendta serii 300 oprócz paru ulepszeń dodania plaskików i trochu elektroniki budowa mechanizmów bez bardzo podobna a tuz wręcz identyczny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • racha
  • 3 454

ja bym na zetora nie narzekał nie jest naj droższy to i masz za co płacisz a serwis troszkę tańszy niż w zachodnich a ile dopłaty za ehr to proximy ??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość forterraturbo

Napisano

  • Gość forterraturbo

Nam dealer - Jaskot powiedział 4,5 tyś , a dla nas 3 tyś.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Radek7340
  • 4 227

mi zaspiewali 193 tyś zł za proxime power 120 z EHR a gdzie tu jeszcze np ładowacz czołowy :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj