CB radio
 

CB radio

  • 4444 wyświetleń

Nie wiedziałem do jakiej kat dodać , to dodałem tutaj . Jak myślicie w dobrym miejscu jest ?



Informacje o zdjęciu CB radio

Zrobione z Sony Ericsson E15i

  • 1/50
  • ISO 40

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Cehes
  • 627 2541

W dobrym :) Widzisz, nie byłem dawno w Aresach i obiecanego zdjęcia Ci nie zrobiłem :P Ale są w podobnym miejscu zamontowane tyle że od góry ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kuba7485
  • 102 672

Miejsce wporządku :) Ja też mam w podobnie usytułowane.

Tylko tą gruchę możesz w innym miejscu sobie przykręcić... w bardziej podręcznym :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BARTEK333
  • 1590 4252

Jaką anteną zastosowałeś do tego radia? Mam takie samo ale w AUDI

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • 14thekamil14
  • 783 3741

Widze wszyscy cb radio montują w kombajnach ciągnikach itp. no w sumie przydatna rzecz 5 leci :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kondziu1832
  • 202 2843

Damianie jakie CB radio byś polecił bo szukam właśnie jakiegoś dobrego do samochodu? Zaproponowałbyś coś? 5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damianbudzyn
  • 271 2212

@Cehes

Jakoś sobie poradziłem :D

 

@Kuba7485

Powiem Ci że mi pasuję w tym miejscu :)

 

@BARTEK333

Antena President ML-145 EXPORT BLACK

 

@ mateuszc355

Tak testowałem :)

 

@14thekamil14

Dzięki , no przydatna , ponieważ tą Renię używam tylko do transportu i non stop jeżdzę nią po szosie :)

 

@Kondiu1832

Hmm co mogę polecić , to jest moję pierwsze takie radio . Jestem bardzo zadowolony z tego radia ,dopiero jest 2 dzięń na ciągniku , ściąga ładnie , dobrze słychać . Ja polecił bym Tobie właśnie Presidenta :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kizak
  • 2149 2039

W samochodzie czy ciągniku radia od 4 5 stów ,z tańszymi to tylko z używki. Jeśli chodzi o dobry odbiór jak i nadawanie ,pamiętać o antenie jak i o jej umiejscowienie ustawienie ..... .temat rzeka.Kondziu poczytaj najlepiej na forum cb jeśli dopiero masz zamiar zacząć przygodę. I kasy nie wywietrzysz B) .Swoją drogą żeby jeszcze wymyślono składanie np.na pilota antenę :wacko:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BARTEK333
  • 1590 4252

Kondziu1832 Ja zawsze kupuje Presidenta. Ja bym ci polecił President Harry 3 i jeśli chodzi o antenę to czym dłuższa tym lepsza

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Brewka
  • 4 10

jeżdżę z tata na giełdę kwiatową do Krakowa. prawie codziennie (140 km) i prawie wszyscy jak i my używają. cb. i mogę powiedzieć. że jeśli cb radio kupować to tylko presidenta.nigdy nie bierz Alana ( midland) bo to straszny szajs! ja mogę szczerze polecić. president Walker. ani ja ani mój kuzyn złego słowa nie możemy powiedzieć na to cb. ale może być trochę drogie do traktora. bo koszt to 900-1000 zł

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kondziu1832
  • 202 2843

Koszt nie gra znaczenia. Wychodzę z tego założenia że - "Lepiej dać trochę więcej kasy, a zmieć naprawdę dobry sprzęt" :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Miałem te radio przez chwilę w aucie i tragedia jedna wielka. Głośnik słaby tylko skrzypi jak ktoś mówi, Automatyczny ASC do niczego bo wycina wszystko i mało kogo słychać, dla mnie beznadziejne a chodzilo z anteną sirio 145.

Uniden 520 xl w porównać do niego to jest niebo a ziemia a co najlepsze ten uniden był zawsze tańszy...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj