Zetor 5211
 

Zetor 5211

  • 5279 wyświetleń

Mała modernizacja


Informacje o zdjęciu Zetor 5211

Zrobione z Sony Ericsson E15i

  • 1/40
  • ISO 40

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Krzys123
  • 21 548

o kurde szukałem takiej przystawki ale chyba nie występuje nigdzie takie coś. A gdzie masz zawór przelewowy?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

często trzeba czyścić taki filtr hydrauliczny ? u mnie przez ponad 20 lat nikt tam nie zaglądał :blink: :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Cradle
  • 31 472

pawelec Przystawka jest dedykowana w sprzedaży do Ursusa C-4011

 

Piotruniu25 Do czterocylindrowego zetora jest jeszcze co innego. Trzeba było dorobić drugi uchwyt pod filtr hydrauliczny i połączyć giętkimi przewodami hydraulicznymi.

 

konteno Pora Abyś zajrzał to się możesz lekko zdziwić :P Zaleca się raz na rok wymienić filtr od hydrauliki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

ale już traktor niestety sprzedany a 3320 jeszcze się nie pojawiło ze względu na wysokie wymagania stawiane przez ojczulka (krajowy po 2002r i mniej niż 1000 mth na pierwszym liczniku)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

miał być ten http://allegro.pl/zetor-3320-prawie-nowy-360-3p-255-235-3512-i4018560533.html ale troszeczkę się spóźniłem ze znalezieniem ogłoszenia (2 dni ), ktoś mnie uprzedził i niestety było już za późno , ten co kupił pewnie stargował deko a ojciec za niego by tyle dał ile tamten chciał aby tylko takiego dorwać ,to by przynajmniej był w gospodarstwie mały ciągnik do lekkiej roboty z małym przebiegiem czyli bezawaryjnie służyłby całe wieki klepiąc około stu mth/rok a tak jest tylko 5340 a to niestety większa harhara co niestety stawia pod znakiem zapytania wiele prac związanych z uprawa ziemniaka i opryskami zbóż

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotruniu25
  • 3145 13647

Kiedyś jak będę zmieniał zetora to właśnie na 3320 w plastiku,strasznie podobają mi się te ciągniki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

czy aby plastik jest lepszy od metalowej maski, chyba tylko jeśli chodzi o rok produkcji i otwieranie maski (jeśli to 73XX), oba mają carraro (przy 4x4) i orbitrol , ojciec ma 5340 w plastiku to aby uruchomić sprężarkę to trzeba zdjąć bok maski , ale to jednak się ceni bo plastikowe są młodsze i zazwyczaj z dużo mniejszym przebiegiem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość konteno

to temat i długa historia na : z cyklu znalezione na allegro

przeglądamy od czasu do czasu ogłoszenia ale u nas to niestety ojciec rządzi szmalem na inwestycje, pomimo obejrzanych kilku ogłoszeń zawsze ma jakieś zastrzeżenia, tu mu się nie podoba tłumik (bo chyba raczej wymieniony) i tylny zaczep (nie umie posługiwać się takimi w prowadnicach)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj