Ursus C-360 + Rozsiewacz Abra
 

Ursus C-360 + Rozsiewacz Abra

  • 3378 wyświetleń

Popołudniowe rozsiewanie azotu na łąki :) Zapraszam na film :)



Informacje o zdjęciu Ursus C-360 + Rozsiewacz Abra

Zrobione z Panasonic DMC-FZ62

  • 14.5 mm
  • 10/10000
  • f f/4.0
  • ISO 100

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@Astenenn Dzięki :)

 

@BajerC360 Dzięki :)

 

@Maniek007 Dzięki :)

 

@Maniek1049 Narazie jest dobrze z nim

 

@mateuszc355 Dzięki :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@eryk4011 Dzięki :)

 

@jacek-c-330 Dzięki :)

 

@lew908 Narazie jest dobrze :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

Dzięki :) Rozsiewacz ma 800 l i radzi sobie wyśmienicie :D Z resztą na filmiku widać :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kojot2385
  • 57 301

Dla tych co zastanawiają się nad kupnem takiego powiem krótko - odpuście to sobie... Mam identyczny tyle że bez nadstawek. Ch*j mnie strzela jak mam z tym pracować. Jedyne plusy w porównaniu z "lejkiem" który miałem wcześniej to to że więcej można nasypać i że szerzej sypie, poza tym to jedna wielka porażka. Od czasu jak przejąłem gospodarstwo kupiłem sporo maszyn ale tylko ta mnie tak drażni. Brak dokładnej skali od wielkości wysiewu i wszystko odbywa się "na oko" Blaszki od zamykania wyginają się we wszystkie strony przez to mam już nawet pogięte łopatki wysiewające,ustawienie żeby prawa strona wysiewała tyle samo nawozu co lewa wbrew pozorom też nie jest łatwe.Zachciało mi się nowej maszyny ale teraz wiem że lepiej było kupić nawet stare ale zawsze Amazone...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@zkordalski Dzięki :)

 

@kojot2385 Dla mnie na parę hektarów narazie trzyma, ale jak by chciał ktoś więcej siać to jestem tego samego zdania. Z amazonami też róźnie bywa... u nas siąsiadowi skrzynia się posypała i nie mógł częśći zdobić i musiał kupić drugi rozsiewacz..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Ja mam leja 600 kilo wchodzi siałem kiedyś koesem wiec dla mnie jest idealny i wiecie co sąsiad ma te wasze wysławione amazone a jeździ tak samo gęsto jak ja :) A ten jest spoko jak i cały zestaw bardzo ładny

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

@Andrzej11111 Dzięki Zależy do jakiego ciągnika, Jak małego 500 kg a jak większego 1000 kg :)

 

@Zkordalski To jest bardzo róźnie z tymi używanymi, może się trafić dobry, a może się trafić, taki feler, że trzeba jeszcze raz drugi kupić rozsiewacz ....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj