Zetor 10145
 

Zetor 10145

  • 1323 wyświetleń

Zwolnica z tego pieruna tak się lało ciekawe czy nowy coś pomoże, jak by uszczelniacze puściły to lało by się albo tam na wałku z krzyżakiem (miało to miejsce przed remontem) albo tam hmm jak by to opisac tam co sie zwolnica kręci. Teraz umyte t wszystko ładnie zobaczymy co będzie


Informacje o zdjęciu Zetor 10145

Zrobione z LG Electronics LG-P710

  • 3.2 mm
  • 1/25
  • f f/2.4
  • ISO 600

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • locke
  • 293 3620

Tam są dwa uszczelniacze.Jeden mały na wałku z krzyżakiem a, drugi duży na tym co ty określiłeś tam gdzie sie zwolnica kręci.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • FINN
  • 1478 5807

na 100% puścił zymering.... ;) zobacz czy luzów nie ma na łozyskach, bo jak łożysko się rozsypie to może narobić bałaganu... ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zetor10145turbo95
  • 1200 9241

locke tam są dwa małe smeringi

Finn to mnie nie pocieszyłeś luzów na łożyskach nie ma a i mówię wszystko było nowe zakładane ach

Kmil a no to pierwsza awaria od roku mówię szczeże nowy nie jest

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • FINN
  • 1478 5807

no to właśnie sa skutki rozbierania starych ciągników w drobny mak... i spowrotem składać na nowych częściach ( jakosciowych ;) )

Więc jak bedziędziesz zakładał nowy to skruć trochę spręzynkę w symeryngu, bedzie lepiej uszczelniać i sprawdź stan filcu, może jak składałeś to źle złożyłeś , bo jak nowy to się lubi zagiąc podczas składania i poszedł brud na uszczelniacz... ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzesiek5672
  • 53 1031

też ostatnio wymieniałem te zimeringi dwa małe i łożyska górne i dolne ;p <zdjęcie w galerii> :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zetor10145turbo95
  • 1200 9241

finn ale było dobrze na jesień zaczeło sie pocić a teraz lać :( bierznia też była nowa bo stara progi miała

grzesiek a tą tulejkę mosiężną wymieniałeś ?

Szymek a no co nie powiesze trza to zrobić po robotach

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • FINN
  • 1478 5807

o tulejkę która jest za tymi dwoma uszczelniaczami na wałku.... ;) ja nie zawsze wymieniam... jak są jeszcze nacięcia od smarowania to zostawiam...

 

@zetor10145, to jak bedziesz zakładał nowy to skróć trochę sprężynkę na uszczelniaczu i powinno byc lepiej..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzesiek5672
  • 53 1031

Nie nie tamtej tulejki nie wymieniałem ;p zmieniałem tylko w środku uszczelniacze zobaczymy co będzie się dziać jak się trochę pojeździ ;p

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj