Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 1718 wyświetleń

Dzisiaj rano było bardzo podobnie jak na fotce...ale tylko do południa..aktualnie błoto po kolana :D


Z albumu:

Fotki z poprzednich lat

  • 52 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 500 komentarzy obrazka


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Piotrek14
  • 218 1763

też masz problem że łańcuchy ci się za bieżnik chowają ? Ja jak w sobotę cały dzień odśnieżałem to dwa razy je łomem wyciągałem, nie ma to jak łyse opony do łańcuchów ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adatan
  • 97 1031

U mnie śnieg na razie sie trzyma zobaczymy jak długo ;) ostatnie dwie prawie nie przespane noce bo trzeba było odsnieżac bo tyle sniegu n*jeba*o ;)

 

Pewnie na balonówkach bd sie lepiej odsnieżac ? ;)

 

ładny :D

 

6/6

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotr1216
  • 1217 5027

Ciągnik gotowy, tylko zimy prawdziwej Ci brakuje do niego :D Chyba na prawdę będzie że dopiero w styczniu bedziesz odśnieżał :D 5 za zdj :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2068 11819

@Xraqued

 

Troszkę się pozmieniało od tamtego czasu w Ursusie:)

 

@Piotrek14

 

 

Szczerze mówiąc Piotrku to się nawet za bardzo temu nie przyglądałem...faktycznie czasem łańcuch zaszedł za bieżnik ale po czasie sam wychodził...nigdy nie musiałem mu pomagać..tyle że moje opony już też troszkę bieżnika straciły może nówki tak trzymają :D

 

W tym roku jeszcze łańcuchów na kołach nie miałem ale nie wiem czy jutro nie będę je na szybko rano nakładał bo zapowiada się "śliski poranek" :D

 

Nie wiem czy nie dołożę jeszcze między te poprzeczki dodatkowego łańcucha...Ten jest 10 taki delikatnie skręcany i nie wiem czy teraz nie dać albo 10 albo 8 tyle że z tymi "prostymi" koluszkami.

 

@Adatan

 

Ja póki co jeszcze nic w tym roku nie po odśnieżałem... Myślę że będą się dobrze spisywać..ostatnio rozgarnywałem ziemię to dużo lepiej się robiło jak na wąskich bo tak nie ściągało przodu..

 

@Zetor10145turbo95

 

Dzięki

 

@Piotr1216

 

 

Jeszcze nie do końca gotowy:) Ostatnio padł mi alternator i jeszcze nie było go kiedy wymienić :D Na razie mi się strasznie do odśnieżania nie pali:) Więcej ropy na wiosnę będzie :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pioter1222
  • 156 1124

Teraz jak chcemy zimy to nie ma ,a w lutym jak już się chce wiosny to wtedy rekordowe mrozy i śniegi :mellow: Fotka i zestaw 5/5 :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Sim95
  • 373 2189

Sprzęt jak zawsze pięknie się prezentuję, fotka również fajnie wyszła.

Pięć leci.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jacek-c-330
  • 548 4582

mogło by juz tak być :) a łańcuchy sam robiłes i z jakiego grubego łańcucha sa ? 5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2068 11819

@Pioter1222

 

Teraz to wszystko jest na odwrót:)

 

@Sim95

 

Dzięki:) Fajnie że się podoba

 

@Mateusz19980916

 

Jak wstałem to było pięknie biało i sypał śnieg ale z godziny na godzinę zamiast śnieg to zaczął padać deszcz..i do tej pory to już nie wiele śniegu zostało:)

 

@Jacek-c-330

 

Nie powiem że nie wolę śnieg i delikatny mróz jak taką pluchę jak jest teraz...

Łańcuchy kupiłem gotowe. Poprzeczki są z 10 a boki z 8. Teraz jeszcze chcę dołożyć więcej poprzeczek do nich:)

 

@Grala13

 

Można tak powiedzieć:) Pługi mam dwa.Co do kół to póki co mam tylko balonówki ale te 18 prawdopodobnie też będę przerabiał żeby pasowały na piasty pod 16:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj