Renault 103-14TX
 

Renault 103-14TX

  • 2927 wyświetleń


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • wlkpmder
  • 6 579

Zastanawiam sie tylko po co w tak "grząski" teren kierowca zdecydował sie wjechać ? chciał sprawdzić czy da radę przejechać? jaki rozmiar opon ma ten renault?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Beti177
  • 26 120

Jest jedno takie miejsce na nowo wydzierżawionym polu, które na wiosnę trzeba omijać i trzeba było sie o tym przekonać na własnej skórze. Co najlepsze, jest na górce :-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Beti177
  • 26 120

Zastanawiam sie tylko po co w tak "grząski" teren kierowca zdecydował sie wjechać ? chciał sprawdzić czy da radę przejechać? jaki rozmiar opon ma ten renault?

Cała działka została uprawiona w ten sam dzień co "wpadka", grząskie jest tylko to jedno miejsce, czego się nikt nie spodziewał. :-)16,9-R38 opona tylna

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • wlkpmder
  • 6 579

OK Beti177 rozumiem. A może dreny uszkodzone albo zatkane skoro tylko takie jedno miejsce jest u mnie sie tak zdarzyło pole po PGR drenacja przed wojenna ale później Państwo poprawiło dało nową drenacje gdzie poprzerywali stare zbieracze i w zeszłym roku musiałem wszystko poprawiać :/

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nightmare
  • 81 1261

u mnie tez tak jest ze na gorce mokro nawet jak szusza jest, a jak popada to koleiny się wyzynaja, to po prostu jakas zyla wodna, strumyk w ziemi sobie plynie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj