Glebogryzarka 1,6m Bomet
 

Glebogryzarka 1,6m Bomet

  • 4090 wyświetleń

Po pierwszym sezonie. Na razie 1 usterka "wieku dziecięcego". Wrażenia ogólnie całkiem dobre :)


Informacje o zdjęciu Glebogryzarka 1,6m Bomet

Zrobione z Nokia 6120c

  • 4.9 mm
  • f f/3.2

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • pawelJD
  • 17 1054

4650 z wałkiem ze sprzegłem a sam wałek bodaj 550zł. Tak kupiłbym ja jeszcze raz ale do 330 max 1,6m, bo z 1,8m to by sie nie uciagneła. W ogóle nie ma porównania do tradycyjnej z przekladnia w środku, bo ta uprawia całą szerokością, oraz nie ma problemu z zapychaniem. Do 330 zamontowałem dodatkowe smigło na wentylator, bo trzeba było co chwile stawać latem. Jedynie co chyba w przyszłości zaadoptuje to jakiś prymitywy wał nawet z rury pvc zeby zagęścić, bo cięzko siać jest po niej w ten sam dzień.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal4610
  • 141 2002

widziałem taką w akcji jak facet ciął tytoń. Chodziła z Zetorem 7211 i miała chyba z 2m szer. ale efekt po niej miazga. Po tytoniu nie było śladu, a ziemia to normalnie popiół. Te stare nawet po 2 przejazdach tak nie zrobią jak tamta po 1.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • Arti16
  • 0 6

czy c 330 daje radę z glebogryzarką 1,6 Bomet ?. Pytam ponieważ stoję przed wyborem 1,6 albo 1,8 do c 360 3p i nie wiem co wziąć, ziemia miejscami lekka ale też mam ciężką gliniastą z kamieniami.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj