Smar i akumulatory
 

Smar i akumulatory

  • 2585 wyświetleń

Akumulatorów nie polecam :) Smar według mnie to najlepszy Orlen,albo lotos.A wy jak sądzicie?



Informacje o zdjęciu Smar i akumulatory

Zrobione z Sony Ericsson ST25i

  • 3.6 mm
  • 1/7
  • f f/2.6
  • ISO 1000

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • grzegorzc360
  • 24 354

to jeszcze malo widziales. loctite, kernite, forch, to sa przodownicy w produkcji tych wyrobow, ale tez maja swoja cene. ale cena = jakosc wiec tlumaczyc nie trzeba. Wiem bo pracuje w warsztacie samochodowym i czesto spotykam sie z roznymi markami srodkow smarnych.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • locke
  • 293 3620

@grzegorzc360 Ja bywam w serwisie mercedesa to tam jest beczka smarów orlen,lotos i jeszcze jakiś zagraniczny i wszystkie zostały poddane testom(bo tam uważają że wszystko musi być na wysokim poziomie,ale mercedes sie sam wykończy) to jak się pytałem to powiedzieli mi że fabryka zaakceptowała te smary i nie mają nic przeciwko ich stosowania.Jakoś układu chłodzenia zalewają dobrym borygo.A mogą zalewać innym ze złotych butelek....bo zagraniczny...Tylko DOT-4 mają w swoich opakowaniach,ale ponoć też przelewają ;)

Nie uważam aby orlen,lotos robił gorsze produkty,a przez moje ręce przewinęło się ich już dużo,polskich,zagranicznych czy jakiś no name.Ja wolę kupić coś polskiego producenta i mieć pewność że w kraju zostanie więcej moich pieniędzy niż w przypadku zagranicznych gdzie tylko zostanie podatek.

 

 

@zetor10145turbo95 my zużywamy tak z 10 kilo rocznie,kiedyś wujek załatwił z fabryki łożysk FŁT Kraśnik bańkę smaru to przy nim wszystkie się chowały!Raz mieliśmy worek smaru wojska, tez dobry były.Mam jeszcze z 5 kilo od znajomego rzadki strasznie.Ale tym to tylko czerwoną 360 smaruję ;P Jeszcze mam trochę grafitowego ale to na gwinty stosuję i na tulejki w rozruszniku.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Klimston
  • 8 235

Mi zawsze na 1rok starcza 20kg smaru .

Ja do fabryki łożysk FŁT

Kraśnik to mam 15min drogi samochodem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • przybyslawice5211
  • 532 4602

Ja używam smar z Orlenu greasen stp do podwozi żółty bardzo ciągnący i trudno go wymyć karcherem z 20 kg na rok i z 5 kg łt 4 do krzyżaków i łożysk

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • locke
  • 293 3620

Ja właśnie też myślę o greasen stp.Czytałem że nadaje się do sworzni i łożysk.Dobrze by było przesmarować ciągnik takim.Zawsze dłużej się utrzyma sworzniu osi,czy w łożysku też :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jakub16
  • 122 2121

Jak ktoś nie będzie dbał to mu nawet smar Forch'a nie pomoże. :)

Ja stosuje oleje Platinum do ciągników era Superolu już się skończyła.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj