Massey Ferguson 5430 vs Ursus C-330.
 

Massey Ferguson 5430 vs Ursus C-330.

  • 4130 wyświetleń
:D

Informacje o zdjęciu Massey Ferguson 5430 vs Ursus C-330.

Zrobione z HTC HTC Vision

  • 3.5 mm
  • ISO 104

Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Kamil5435
  • 304 1475

"buzi na zgodę" :D

 

30-iecha Przyparła MF do ściany żeby pokazać kto rządzi na gospodarstwie :P:D

MF Piękny :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

barnatziom1996 masz racje :D ale za to niema doświadczenia ursus c-330 sporo przeżył i wiele widział :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

kiedyś było inaczej kto to myślał że takie traktory będą jak mi dziadek opowiada jakie co on c-330 kiedyś ciągał to ja takich ładunków MF niebede nigdy ciągał i tyle jeżdził

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bernatziom1996
  • 3 322

Dokładnie jest tak jak mówisz teraz nie przejdą Ci przez myśl jakie rzeczy robili niektórych nie zrobimy nowymi.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

no to były czsy jak po 3 przyczepy sie buraków na plac woziło i to sie je układało ja najwyżej żeby więcej wziąć ale u nas c-330 długo niebyło bo potem sie psuła i 198... kturyś sprzedali i kupili c-360 i też nieżle dostawała 13 ha i u wuja na 12 ha przez 2 lata bo niemiał ciągnika i jeszcze po sąsiadach

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

mój dziadek zaczynał c-330 potem sprzedał kupił c-360 i w 2007 kupiliśmy MF 3050 4x4 mój dziadek nie jest stary ma 58 lat wszystko sam robi bo ja jeszcze się ucze ale na weekend to ja robie bo już dziadkowi sie nie chce woli w domu coś naprawić

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

żebyś wiedział może wrzucę stare zdjęcia jak jeszcze c-330 była jak znajde bo jak byłem mniejszy to mi je dziadek pokazywał

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

wyobraz sobie że w 1989 r przyjezdzasz np MF 3050 (nasz jest z tego roku) na wieś to był już szpan ale za to nasze ursusy były niezawodne naprawiłes zawsze sam w garażu i wszystko nią robiłes a teraz trzeba jezdzić po serwisach (w przypadku nowych traktorów jak sie coś zepsuje)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bernatziom1996
  • 3 322

Wygoda. I czas wykonywanej pracy. Gdybym ja teraz miał C-330 obrabiać ta ziemie to musiałbym dniami i nocami robić.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal3050
  • 74 879

no też racja ale dla niekturych to praca c-330 dniami i nocai to przyjemność ja jak wracam czasami i jest robota to dziadek za dnia ora to ja wracam zjem kolacje traktor osapnie i od 20 chajda z agregatem a te MF 3050 z tych serii to wygodne cicho w kabinie radio gra robota idzie a w twoim to już sie niebede wypowiadał bo kmfort pewno lepszy jak sie sprawuje MF ile za niego dałeś ile mth

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BajerC360
  • 516 1302

MF piękny, ale trzydziecha bestia do której Mf musi mieć szacunek jak na załączonym obrazku :P widać, że czerwony kłania się jej :D piąteczka

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj