Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 1682 wyświetleń

Przygotowania do jutrzejszej niwelacji terenu:)


Z albumu:

Sezon 2013 u Proroka

  • 108 zdjęć
  • 0 komentarzy
  • 1135 komentarzy obrazka


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Klepk995
  • 182 2436

już się bałem że do jutrzejszego ataku zimy :D według jednego pogodynka ode mnie ze wsi od 15 Października miała być zima :D:D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2045 11790

@Klepk995

 

Na zimę jeszcze trochę trzeba będzie poczekać :D Ja jeszcze nie jestem do niej gotowy...pszenica nie posiana do końca...nie zaorane...sprzęty nie pomyte i nie zakonserwowane...jeszcze chwile zima musi wytrzymać..

 

@Jacek-c-330

 

Jak będzie konkretna zima to Ursus na pewno nie będzie się nudził:)

 

@Ursus912ic330

 

Wbrew pozorom całkiem ładnie sobie radzi a już na prawdę sporo ziemi przepchnąłem i u siebie i po ludziach.. i to był takie kupy sypane z samochodów..czasem sporo czasu leżały.Wiadomo na całą łychę nie pcham ale po kawałku po kawałku i nawet małym ursusem można zrobić konkretną robotę..bardzo dużo pomaga obciążnik:)

 

@BajerC360

 

Dokładnie tak 2.10 ;)

 

@Piotr1216

 

Zima mnie już nie zaskakuje od kiedy mam pług :D Jeszcze nie wiem na razie temat przycichł...

 

 

 

Dzisiaj trochę ziemi po przepychałem ale pękł mi wąż...jutro muszę pojechać zakuć i trzeba będzie skończyć robotę...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • KarolT25
  • 41 2545

U mnie sąsiad zrobił jeden taki podobny pług do twojego z takim tuzem na M-kę i dwa dla ludzi i on i oni sobie zachwalają i że 30 nawet sobie radzą w śniegu czy ziemi :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

jedyny taki niepowtarzalny ursus na af.

tylko przednie koła mi się w nim nie podobały te 18nastki teraz jest dużooo ładniejszy)

dobra sprawa taki spych....

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2045 11790

@BajerC360

 

I bardzo dobrze zrobiłeś:) To jest taka optymalna szerokość do Ursusa... w mniejszym śniegu śmiało sobie i z większym poradzi ale jeśli chodzi o zaspy to 2.10 jest dość a dość...

 

@KarolT25

 

Na swoje potrzeby nawet i przy tak małych ciągnikach takie pługi mają sens bo też można nimi wbrew pozorom zrobić konkretną robotę:)

 

@Czesio200

 

Dzięki wielkie:) Miło usłyszeć takie słowa:)

 

W 18 chyba będę przerabiał tarcze żeby pasowały na te piasty...i pewnie będę je zakładał do oprysków..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj