Buraki Primadonna
 

Buraki Primadonna

  • 1234 wyświetleń

Równy miesiąc od posiania


Informacje o zdjęciu Buraki Primadonna

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • nhfan
  • 1 437

czemu tak długo wschodziły?? czy mi się wydaje?? widzę też masz skorupę trochę?? u mnie siane równo 2 tyg temu (lubelskie) i dopiero słabiutko wschodzą i zastanawiam się czy zostawiać czy przesiewać . . . ponieważ od razu pierwszej nocy po siewie przeszła zlewa i od tamtej pory upały skorupa straszna się zrobiła i dopiero gdzie nie gdzie się pojawiają

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marekc
  • 65 691

 


Buraki wschodziły w normalnym czasie niemal 100 % wschodów,grubszy deszcz przeszedł już po wschodach, ale ta skorupa wcale nie jest taka twarda od tego czasu już poszły 3 opryski + czwarty na owsik 1. Safari w czasie wschodów buraków potem kemiron z kemifamem i po 10 dniach to samo. Sytuację z ulewnym deszczem po zasiewach przerabiałem kilka lat temu proponuje jechać do cukrowni po nowe nasiona


 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • nhfan
  • 1 437

dzięki kolego za info . . . niestety dziś przeglądałem pola z inspektorem i jest beton samochodem osobowym można jeździć bez problemów... wschody tragiczne może 20% to wszystko.. w poniedziałek przesiewam, osobiście kiedyś przesiewałeś?? i jak to wyglądało da się jakiś plon z tego osiągnąć??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marekc
  • 65 691

tamte po ulewie zostawiłem ale obsada była fatalna przez co gleba nie miała cienia i strasznie wysychała rosły chwasty no ale człowiek uczy się na błędach niestety swoich natomiast przesiewałem 2 lata temu po mrozie to było 7 maja jakoś urosło co swoje

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj