Obora
 

Obora

  • 2723 wyświetleń

Obora z zewnątrz



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • inzynierobserwator
  • 10 102

Ja obstawiam wymiary na 12m x 24 m, obora na 36 sztuk, rok budowy 2003. Dużo się myliłem? Jaką szerokość i wysokość mają drzwi na korytarzu paszowym i jaka jest szerokość stołu paszowego. Bo po zdjęciach widać że całkiem śmiało w przyszłości będzie można wozem paszowym wjeżdżać. Piąteczka poleciała za dość funkcjonalny budynek!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Szymon18430
  • 0 63

inzynierobserwator, trafiłes z wymiarami i  z iloscią stanowisk , woz marki metal-tech 10m3 spokojnie się miesci

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • inzynierobserwator
  • 10 102

Nie zauważyłem że dodałeś nowe zdjęcia z wozem paszowym. A na stole paszowym pasza wydawała mi się ciut przy długa jak na paszowóz;). A paszowóz już posiadasz i bardzo dobrze:D. Mamy bardzo podobną oborę tylko trochę dłuższą i minimalnie szerszą (12,4m) 42 stanowiska +porodówka + cielętnik:D. Też mamy po 3 pary drzwi w szczytach obory i też obornik wypycham ursusem c-330:D. Dach w naszej oborze jest też tego samego koloru co u Ciebie:D. U nas od roku pracuje wóz paszowy alimamix evo 10, nasz wóz ma wyższy zbiornik o 15cm względem standardowego (firma alimamix szyje wozy na miarę) tak że pojemność naszego wozu to lekko 11m3 przy wysokości zaledwie 2,55m.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • Szymon18430
  • 0 63

mój metal tech ma wysokosc 2.85, więc twój jest dużo niższy.Ta pasza która była na zdjęciu to akurat było siano obdane ręcznie :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj