Kogut
 

Kogut

  • 4911 wyświetleń

rolleyes.gif


Informacje o zdjęciu Kogut


Rekomendowane komentarze

  • Nowicjusz
  • tomek964
  • 1 32

Wszystko ładnie pięknie ale.. znajomy w Claasie jak odśnieżał w pewnej firmie miał koguta led wartego 2500zł i zamaskował go chyba 11stoma drucikami w koło i na dole i u góry była okrągła obręcz i do nich te druty przyspawał no i wyjechał odśnieżać okolice i bach po kogucie także lepiej zrobić koguta z tyłu za kabiną wystajacego pare cm albo składany jak u mnie :) ale za patent i estetykę 5/5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Wyłożyć 2,5 k na koguta, to trzeba mieć kasy jak lodu, albo nie po kolei w głowie :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kizak
  • 2167 2040

 

Mam koguta na magnes. jadąc  pod gałęzią jak to prawdziwy kogut powinien się zchylić ,ale nie on będzie z przyrodą walczył.gałąż go zdjęła tylko pióra się posypały.   Na chłopski rozum jak przegrywa,to powinien choć zapiać,ratunku szukać,a tak po ptokach:D;[

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • tomek964
  • 1 32

Kondzioo nie pomyliło mi się ledowy kogut kupiony był parę lat temu jak wchodziły na rynek do każdego sprzętu kupowali bo ta firma powstawała dopiero smile.png mieli kasę z Unii to inwestowali

 

to było coś w podobie kilka lat temu był droższy: http://allegro.pl/sygnalizator-led-evs-werma-signaltechnik-ip-65-i2980902481.html

a w reszcie samochodów drogowych itp mają coś podobnego też led : http://archiwumallegro.pl/belka_swietlna_koguty_lampa_zespolona_led_duza-1568415321.html

 

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Myślicie że taki za 1500 zł będzie 10x lepiej świecił od tego za 150 zł? Nie wydaje mnie się :P 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BobsMF
  • 40 550

Ten kogut nie jest wart nawet 25 zł! Miałem takiego, po rozpakowaniu i podłączeniu poszedł od razu w śmietnik. Żarówka 5W, magnes trzyma tylko folia aluminiowa, w dzień trzeba  się dobrze wpatrywać żeby zobaczyć czy jest włączony. Śmieszne pieniądze i śmieszny kogut!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • master10
  • 2 73

oj nie zgodze sie z kolego bo podłanczałem pod samochod i fajnie swiecie i magnes tez trzyma moze kolega cos innego kupił

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • tomek964
  • 1 32

Zakłada się do niego żarówkę 21W i śmiga, magnes trzyma a nie odrazu kosz i ja kupilem go za 18zł a nie 25 :D gratuluję wyobraźni :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj