Ursus C-360
 

Ursus C-360

  • 2783 wyświetleń

Nowe serce od Zetora 72xx



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • mars10
  • 190 959

pompa pasuje bez najmniejszy udziwnien, moj znajomy taka ma, pompa zetorowska czyli na pewno lepszej jakosci od polskiego chłamu 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

na tamtej pracował nierówno, dość konkretnie nie równo (Yt Sylwek2311 tam znajdziecie)... Co do udziwnień to ich było kilka.


Smarowanie doprowadzić, sprzęgiełko pompy z ciąć ząbek o 2 ząbki w prawo i inny gwint na wałku pompy jest (minimalnie drobniejszy). przewody ciśnieniowe zwałszcza 4 cylindra i 3 były przy krótkie i strasznie trzeba było je wyprofilować by uzyskać tą długość gdyż od zetora pompa ma sekcje blisko siebie... I ustawianie kąta wtrysku, tez troszkę trzeba było po kombinować z tym żeby nie rozbierać rozrządu...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

jak sie do stara pompę do regeneracji to bd pracował jak potrzeba silnik powinien pracować na pompie która jest do niego przeznaczona!


porządna regeneracja niestety  nie jest tania dzis odebrałem pompę od 3p koszt 700zł.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

jak sie do stara pompę do regeneracji to bd pracował jak potrzeba silnik powinien pracować na pompie która jest do niego przeznaczona!

porządna regeneracja niestety  nie jest tania dzis odebrałem pompę od 3p koszt 700zł.

 

heh poprzednia była po "regeneracji" (2 sztuki po regeneracji już przerzuciłem w ciągu roku)  :) za 700zł to masz lipę a nie regenerację rotacyjnej pompy :) chyba że po znajomości, ale życzę bezawaryjności...:) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • izydor6280
  • 1153 9139

jak moze byc mocniejszy, moze miec wieksza dawke paliwa, ktorej nie przepali i ostatecznie pojdzie w powietrze

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szubinska
  • 26 653

wrzuć do swojej galerii zdjęcia całego ciągnika bo po tych detalach które dodałeś zapowiada się że to jest ciekawy egzemplaż

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

jak moze byc mocniejszy, moze miec wieksza dawke paliwa, ktorej nie przepali i ostatecznie pojdzie w powietrze

 

Ma wałek rozrządu od 72xx i tłumik o większej drożności.... Mocniejszy jest  wiem co  mam pod butem jak wcisnę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

kilka lat temu dałem za regeneracje pompy do 60siątki 350zl i była super zrobiona teraz kosztuje ze dwa razy tyle


widocznie miałeś "dobrego" fachowca na te pompy ze roku nie wytrzymały

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

kilka lat temu dałem za regeneracje pompy do 60siątki 350zl i była super zrobiona teraz kosztuje ze dwa razy tyle

widocznie miałeś "dobrego" fachowca na te pompy ze roku nie wytrzymały

 

tak :) był to zakład a nie prywaciaż i zmascili a nie zrobili :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Ursusc385
  • 1565 6615

Też oddawałem pompę od c-360 do regeneracji, gościu zgarnął ponad 500zł a ciągnik po tej całej "regeneracji" nie chciał na plusowej temp. odpalić...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

Też oddawałem pompę od c-360 do regeneracji, gościu zgarnął ponad 500zł a ciągnik po tej całej "regeneracji" nie chciał na plusowej temp. odpalić...

 

Kąt wtrysku może miałeś źle ustawiony:) wiele przyczyn nie odpalania jest. Ciśnienie sprężania zbyt niskie może być np. i tak wymieniać i wymieniać można:) pozdrawiam kolegę i życzę bezawaryjności

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ursuspowerful16
  • 7 628

może ktos sie tutej orientuje ile sobei krzycza za regeracje pompy do ursus c 385 ?:) no na tej pompie to ma wygarnięcie napewno ładne ;d

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

może ktos sie tutej orientuje ile sobei krzycza za regeracje pompy do ursus c 385 ?:) no na tej pompie to ma wygarnięcie napewno ładne ;d

 

kolego zależy co się robi w pombie :) polecam napradę porządnego pompiarza okolice busko zdrój :) zrobi przy tobie pompę elegancko:) ceny nikt ci nie powie przez tel bo to nie mozliwe jest, nie wiadomo co w pompie jest juz zżyte a co nie :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bolos51
  • 10 278

Też polecam gościa z busko zdroju, w tym roku mi robił w mf 255 i w ursusie c-360, pompy elegancko chodzą na niskich obrotach nie gasną ciągniki i równo pracują, ładnie się wkręcają, gościu nie jest drogi i wiesz co ci robi w pompie, bo może ją zregenerować przy tobie :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • sylwek23111
  • 330 2370

@bolos51 od gaśnięcia na małych obrotach to też głownie jest odpowiedzialne sprężanie na tłokach (ciśnienie). Ale pompa też ma wielkie znaczenie:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj