NH T6.175
 

NH T6.175

  • 5004 wyświetleń

Nowy Pomocnik:)wink.pngw pracy:)


Informacje o zdjęciu NH T6.175


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • MAFIAzetor
  • 18 486

Ładna maszynka ;) Gratuluję zakupu i jak najwięcej przepracowanych godzin życzę :)


A jaka cena jeżeli to nie tajemnica ??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lukaszz110
  • 5 459

w jakiej pracy bedzie chodził bo widzę ze gumy albo 420\520 lub 480\600 ale chyba ta pierwsza opcja


nie chciałeś 520\650 tak jak w standardzie???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemes
  • 1 175

Cena to dokładniej nie wiem kolo 300 tys gdzies:) szefa by trzeba było sie zapytac;p. No ja nim to tylko jeździc bedę . Taka opcje wybrał właściciel sprzętu poniewaz ma takie opony juz w jednym NH ( jest w mojej galeriiNH T 6030 ) i dobrze sie sprawuja . A będzie chodził z agregatem 4m i pług glownie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemes
  • 1 175

ogólnie z NH to 3 sztuka najwieksza;p no nielicząc kombajnu .  N o narazie 160 ha ale moze w tym roku dojdzie  100 jak tam sie dogada:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gorgo7170
  • 0 170

traktor super :) ale jesli ma miec 260 hektarow to uwazam ze mogl kupic cos z wiekszej wersji  np t7 takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemes
  • 1 175

@Apollo: Dzięki miło bedzie sie nim pracowac napewno:)


@gorgo7170: No miał taka cheć kupic z T7 ale diler doradził mu takiego i wybrał tego poniewaz z t7 maja juz troche inne parametry chodzi o skrzynie czy cos takiego jest tam jakas inna i narzekaja na nia . A przy tych jest taka sama jak w Tym co mam w galeri NHT6030 . Mysle nawet ze o ile sie dogadai bd miec te 260 ha to spokojojnie poradzi sobie w te dwa NH Duze i tym małym do pomocy:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Krousik09
  • 5 132

traktor super :) ale jesli ma miec 260 hektarow to uwazam ze mogl kupic cos z wiekszej wersji  np t7 takie jest moje zdanie :)

 

Nie kazdego stać a pozatym kupuje tyle ziemi wiec kase trzeba szanować botyle ziemi to paczki drobnych napewno nie kosztuje :)

Lepsze to nic :D

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piotrek420
  • 3 475

@ ziemes uwierz że na 260 ha o będzie trudno się wyrobić  na 3 NH, chyba ze bedziecie pracować dzień i noc na zmiany:)


 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemes
  • 1 175

@Krousik09 No wiadomo :) ale te 100 to w dzierżawe bd brał jesli dojdzie do porozumienia:) ale wydatków i tak ma duzo bo nową hlewnie bedzie stawial .


@piotrek420 co TY gadasz kolego :) teraz ma 160 i ja wszystko obrabiam praktycznie tym NH 6030 . a teraz jak doszedl ten to spokojnie sie obrobi:) wiesz kolego siejemy tez kuku  na ziarno dosc duzo to juz jest po zasiewach wiosennych wiec sie obrabiamy spojkojnie na 3 damy rade a jak nie to jak mowisz na zmiany:)


 


 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gorgo7170
  • 0 170

no  skoro tak twierdzisz to moze i da rade ale zawsze by to byla jakas dezyzja na przyszlosc jak by wziol t7 no ale to juz nie moja sprawa. ile kosztowal ten ciagnik ale brutto i jakie ma wyposerzenie?? i wiesz moze kiedy wlasciciel zamawial ten ciągnik? bo to tez ma znaczenie na cene :/


 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mariusz123456789a
  • 81 617

przedni obciążnik robi wrażenie- jaka jest masa tego obciążnika? z jakim pługiem będzie chodził? życzę jak najmniej awari i aby CI sie nim dobrze jeździło;-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ziemes
  • 1 175

@ngorgo7170 no o chodzilło tez włascicieliowi o to aby było jak najmniej elektroniki tez tak mowił . A wybrał jaki wybrał to juz jego decyzja :) Ceny dokładnie nie znam wiec nie powiem. A zamawiał tak jak byly jakies tam promocje Listopad albo Grudzien jakos tak .


@mariusz123456789a Masy nie znam nie ma napisane nigdzie na nim ale cos koło tony bd pewnie.:) Bedzie chodził z Kvernelandem tym co mam galeri( z NH 6030) tylko ze bedzie dokupiona 5 skiba . DZięki napewno bd sie dobrze jeździc;p



 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • gorgo7170
  • 0 170

no ja akurat mam t7170rc i standardowy podłokietnik no i jak narazie jestem zadowolony ale dopiero tez ma 200 mth

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj