T-25 i dwukołówka
 

T-25 i dwukołówka

  • 1840 wyświetleń
;)

Informacje o zdjęciu T-25 i dwukołówka

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Piotruniu25 Ładuję normalnie władkiem tyłem podnośnik mam taki składany a dwukołówka jest niska a władek dość wysoko podnosi .


 


wlatcakomaruf Zdjęcie dodał :D ale kolumny Ci nie pomierzył bo choruje trochę dlatego miałęm czas na zdjęcie :D 


 


Pawel807  Dla władka nie mała szczególnie jak z góry po mokrym trzeba zjechać, na równinach pewnie śmiech na sali byłby jak by ktoś zobaczył że po 3 bele się wozi :D a wożą po 1 często na widłach


 


Bercik Nie są dziwne są po tuningu optycznym :D To są oryginalne drzwi tylko ta szyba jednyna z niego całego wybiła się i jest taka pleksa i wreszcie przestała się wybijać

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Karol
  • Mentos223
  • 209 2316

A ja powiem tak ludzie z północy nie wiedzą co to góry :D u nas na południu jazda nawet z 3 belami to wyczyn nie mówię jak zwożę kostki z pola to muszą być za***iście powiązane :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

No prawdę piszesz. Jeszcze jak się zapnie większy ciągnik to coś pociągnie ale jak mam drogi i mostki drewniane to nawet z rozrzutnikiem się nie jeździ bo może się załamać. Typowa droga na capki i trzeba jechać 1 takie dziury ... 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj