John Deere 3140 + Iveco
 

John Deere 3140 + Iveco

  • 2275 wyświetleń

Kurdeangry.png. Własnie dzisiaj, kiedy chciałem sobie dłużej pospać, to jak na złość o 7 rano obudził mnie telefon z prośbą o pomoc. Wyobraźnia tych młodych kierowców nie zna granic blink.png Waga zestawu to około 15 ton i 21 ton ładunku. 36 ton i on pcha się w miejsce, gdzie rowerem jest ciężko przejechać, bo mokro.



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

widać z daleka ze mokro heh  pewnie jeleń za dużych szans nie miał w starciu z nim/

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MalyJohn
  • 246 2582

Właśnie też byłem tego pewien, że nie wyrwie, ale trochę podkopaliśmy i podłożyliśmy deski pod koła. Johnem ustawiłem się 2 m w prawą  stronę na asfalcie i linę na górny zaczep, żeby lepiej go dociskało. Gdy zacząłem ciągnąć tylna oś ciągnika siodłowego wskoczyła na deski i jakoś wyszedł :) Dobrze, że te 2 m w prawo był już asfalt :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fartrac675dt
  • 90 1917

A A A a a a asfalt robi swoje he he ja swoim Jelonkiem w zimę pod góre na lodzie mleczarki szans nie miałem wyciagnac a Zetor Forterra 9641 i mój 2650 dały radę i to z ledwością wink.png 5

 

 

 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Massey1993
  • 15 556

u mnie na podwórku jak postał tydzień załadowany to koła od naczepy zapadły się po same felgi że ledwo na 3 ciągniki o mocy 320km ledwo wyciągneliśmy volvo 380 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MalyJohn
  • 246 2582

Co wiózł to nie mam pojęcia, a jakoś zapomniałem spytać :) Takie maszyny nie są przeznaczone na inne nawierzchnie jak asfalt :) 

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • FINN
  • 1478 5807

mi udało się  w tamtym roku ruszyć tira z nawozem pod górkę na lodzie... ;) aż sam się dziwiłem... ;) a to dla tego że miałem max obciążony ciągnik  tur plus skrzynka z tyłu a udało mi się go ruszyć dzięki hydraulice... bo miałem linę zapiętą za belkę od skrzynki....  i jak tak stałem w miejscu a koła się kręciły , to delikatnie podniosłem skrzynkę do góry i wtedy ruszyło... ;)   a kiedyś pamiętam jak rabowali tira z pełnym ładunkiem na trawie na wiosnę... 3x 1224 i 914... ale była inwazja mocy... ;) kierowca nie zdążył kołami skręcić w dobrą stronę, to go na włokę wyciągneli... ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • New1
  • 17 1473

U nas kiedyś pod kolibe z wysłodkami ustawili sie łukiem a w środku był mniejszy ciagnik :D Siła była na tyle duża że zrobił fik na bok :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • czesio200
  • 3400 12531

u nas usiadł z wanną pełna piasku ale nie w błocie tylko na piachu zamulił połowę z wanny już wykipował mtz podrapał i odpuściłem od razu, później przyjechał JCB FAST TRACK i męczył go prawie godzinę we wszystkie str i jakoś poszedł heh

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rolnikursus
  • 21 554

Pamiętam jak u nas też była podobna sytuacja tylko że wtedy przyjechał tir do nas po zboze i było sucho na dwa ciągniki proxa 85 i ursus 1212 nie dały rade dopiero tak po poł godziny tato sie wkórzył i poszedł do sąsiada po JD 7830 do dopiero dał radę ale i tez mało brakowało bo świeży kierowca i do rowu by sie wkitował, jaki wniosek tego  a taki że gościu hamulców nie spuścił.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj