Fendt 5220 E
 

Fendt 5220 E

  • 3726 wyświetleń

cool.png


Informacje o zdjęciu Fendt 5220 E

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Fendzior
  • 237 905

Gdy kupowałem Fendta to nie znałem sie za bardzo na kombajnach... Przesiadka ze starszego df na F 5180 to była bajka :) ale gdy na allegro zobaczyłem Laverde z 94r to się przestraszyłem bo wnętrze ma identyko jak Mój Fendt.. i teraz uważam, ze ma bardzo starą konstrukcje ten kombajn <_< lecz to idzie w parze z mniejszymi awariami... ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Agrotron155
  • 62 927

fwndzior@ wszystkie kombajny klawiszowe są bardzo podobne do poprzedników(głównie młocarnia) ale niektóre wyeliminowały niedociągnięcia i zmieniły elektronikę wraz z stylistyką z tym że niektóre bardziej inne mniej jednakże jeśli spojrzeć na laverde to tam mało co się zmieniło inaczej było w nh czy claas( nawet dominatory 150 są dalszą ewolucją bo zastępowały serie 48s-68s a nie 108 który zastąpiony był medionem) w laverdzie stkistyka bynajmnie kabiny sięga 2001 roku a myśl techniczna początku 90 lat w df jest podobnie tylko ta seria 60 od modelu 6060 jest bardziej zmodernizowana ale specjalnych luksusów za tą cenę nie widać...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Fendzior
  • 237 905

No tak własnie o to chodzi że te Fendty mają sprawdzoną konstrukcje.. do ego są zbudowane tak ze prosty rolnik sam go naprawi :P oprócz hydro itp :D a wiadomo jak to zawsze jakieś nowosci mają nie raz jakieś wady które dopiero później się emilinuje :) tylko po tylu latach tak mało się zmieniło no to troszke dziwne ize jeszcze tylewołają z aki kombajn...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Agrotron155
  • 62 927

no w sumie spojrzeć na dane techniczne poprzednich generacji kombajnów to głównie zmieniały sie pojemności zboirników na ziarno i kabina;p

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj