Agregat uprawowy
 

Agregat uprawowy

  • 3462 wyświetleń

Mtz wreszcie będzie miał co robić. Chociaż nie napoci się z nim zbytnio smile.png


Informacje o zdjęciu Agregat uprawowy

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

Niestety tylko 2.8. Miał być 3m ale tam gdzie brałem takie najszersze wykonywali.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • damian1166
  • 10 206

Tylko 2.8m MTZ w 3.6m by dobie dawał rade. Ja takim właśnie 3,6m ursusem 912 robie i idzie jak strzała. :) Ale widać że sprzęt dobry :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

Dałby dał. Ale tyle co mam to tym też szybko obrobię :) Dzięki :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • szymcio1235
  • 0 36

MTZ w tym to i tak nie ma co robić :P ja mam agregat uprawowo siewny 2,7 i w tym też nie ma za bardzo co robić :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • malopolanin64
  • 421 2909

A ja ciągne 10 metrowy i też nie ma co robić... ja pienicze co te MTZ za cuda techniki dziwne ze wogóle ktokolwiek inne ciągniki kupuje...

Jaka cena takiego agregatu? Ja mam podobny tylko Unia i tylne wałki są w 3 sekcjach.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

Cena na PW. Maksymalnie do niego kupiłbym 3m, z takim nie powinien mieć na moich ziemiach żadnych problemów. A znowu ten 2.8 aż tak mały do niego nie jest. Trochę go jednak przytrzyma. Przyjdzie wiosna to zobaczymy co i jak. Będą filmiki to ocenicie jak z nim śmiga.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Aż taka wielka różnica 2,8 a 3,0m to nie jest więc nie widzę powodu do głębszego zastanawiania się nad tym :)

 

Heh a mi sprzedawca wciskał ,że to 3,00m mimo ,że ma 28 łapek - teraz wiem ,że to był kiepski bajer ;)

 

Widzę ,że ta firma Awemak ma tego samego dostawcę tych lipnych łączników - mają wadliwą budowę -> nie próbuj opierac agregatu na wałkach , a podnosić kółej - wygnie sie jak u mnie :( A jeśli to od razu daj szerszą rurę na ten łącznik ,teleskopowo , żeby zasłaniała gwint ;)

 

Ja nie piszę tego ,żeby wytknąć ,że kupiłeś zły agregat tylko radzę jak kolega koledze bo to przerabiałem niestety.

 

Dużo uprawionych ha życzę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • staszek
  • 3 328

a mieżyłeś ile ma tak naprawde szerokości roboczedj! bo ja mam takie samo cudo techniki i mi wychodzi że 297cm zbiera w polu. :) jak z farbą? nie odchodzi? :) pomalowali podkładem? bo mój top podkładu nie widział :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

@pawlus224 dzięki za rade :) Wina leży w złym sposobie montażu do wałków ? Podejrzewam że jeśli to mocowanie śruby byłoby równo z nią a nie pod to było bo dobrze ?

 

A farba już troszkę uległa uszkodzeniu w transporcie i chyba podkładu też nie widział :D Mierzyłem szerokość roboczą i wychodzi 2.80. Wcześniej dzwoniliśmy do innej składnicy i też nam powiedzieli że te co maja w ogłoszeniu napisane 3m to szerokość robocza i tak jest 2.8. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Dokładnie kolego :) dlatego gdy ciężar agregatu oprze sie o wałki siły działające na łącznik będą starały się go wygiąć do góry , gdyby mocowanie było w linii prostej łącznika wtedy prawdopodobnie wszystko było by ok.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

No to pomyślimy nad tym :) A jeszcze co do podkładu to tak sie teraz zastanawiam i chyba jednak widział :D Zauważyłem że ta śruba częściowo jest nie domalowana i w tym miejscu widać ze chyba jednak podkład pod nim jest :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klama
  • 13 804

Dzięki. I miło ze komuś się podoba. Mi też sie podoba jedna gwiazdka :) Taka jedna bardziej żółta jest ładniejsza od 5 tak samo żółtych :) Wyróżnia się i bardziej zwracamy na nią uwagę. Wiec miło że ktoś podziela moje zdanie i pozdrawiam tylko szkoda że nie wiem kogo :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość masej

Fajny ;) ja też kupiłem se agregat 2.8 lemkena na podwójnych wałkach spojrzyj w moją galerię. :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • staszek
  • 3 328

to pewnie zaczęli stosować teraz i podkład. mój niestyty na blache farba i tyle ;) placami zazcyna odchodzić. jeszcze z rok i go pomaluję tak jak książka pisze ;) ale jaka cena taki i towar! napisz na pw ile daleś :)

aha ja Ci wciskam 5 (brzydkich gwiazdek ) :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

W takim razie Ja podratuję honor i wcisnę tą piątą gwiazdkę :D i niech agregat śmiga na conajmniej 5 gwiazdek :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj