T-25
 

T-25

  • 5779 wyświetleń

Tylko proszę bez komentarzy w związku z małym przebiegiem to 2 licznik :rolleyes:



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Fajny zegarek z czego to jest? bo nie mogę znaleźć nigdzie na taka wielkość żadnego...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Po pierwsze - ładnie pomalowana deska rozdzielcza, aż się błyszczy :)

 

Po drugie - ten zegarek jest ładnie wkomponowany w otwór, wygląda jak by był zamontowany tam fabrycznie :)

 

Po trzecie i ostatnie - szkoda że w moim nie ma wskaźnika poziomu paliwa :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pawel807
  • 102 1392

Własnie. Są jakieś trudności z zamontowaniem tego wskaźnika poziomu paliwa ?

Ty masz to oryginalnie czy sam robiłeś ? Dobrze wskazuje? ;) Może bym się skusił do swojego, i wyposażył go w jeszcze jeden zegar ;D 5 :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Karol
  • Mentos223
  • 209 2316

Ja w swoim zamontowałem wskaźnik paliwa koszt pływaka to 70 zł + wskaźnik paliwa 15 zł i dość wiarygodnie pokazuje :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Mi tam ostatnio nawet nie trzeba wskaźnika paliwa bo jak jest poniżej 25 litrów to zaczyna "kaszlać" :D . Póki co nie mogę znaleść przyczyny... Pompa wtryskowa ok, pompka zasilająca nowa też, dziury w przewodzie w zbiorniku też nie ma, przewody sprawdzałem czy gdzieś nie ciągnie powietrza. Jeszcze raz spróbuję powalczyć i zobaczyć dokładnie koło odstojnika paliwa.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • KarolT25
  • 41 2545

Ja tam przerobiłem że ciągnie mi paliwo od dołu,będziecie chcieli jak gdzieś mam tą fotkę to wstawię :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tommy83
  • 91 1396

U mnie to chyba 4 wskaźnik ale ten ostatni to masakra ktoś w stodole go zrobił,łapki co trzymają zegar były za krótkie więc wskaźnik obracał się jak chciał.Trzeba było dospawać sztabki :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tommy83
  • 91 1396

Witek2010 zegarek zrobiłem ze starego licznika paliwa i starego elektronicznego zegarka,morze i ładnie wygląda ale muszę go dopracować żeby zmienić godzinę muszę rozebrać zegar bo obudowa mała i nie było gdzie wcisnąć guzików :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • belarust25
  • 16 446

Ja tam przerobiłem że ciągnie mi paliwo od dołu,będziecie chcieli jak gdzieś mam tą fotkę to wstawię :)

Niewiem czy to do końca takie dobre rozwiązanie bo wtedy wszystek syf ci wypije. A jak masz od góry to wtedy ten syf z dołu zostaje ;) Ale zależy jak komu pasuje. Jak sie nie wyjeżdża wszystkiego paliwa to i twoje rozwiązanie jest bardzo dobre :) 5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Jak mi nic nie pomoże to chyba tylko zostanie zrobienie od spodu baku większość ciągników tak ma. Ale tak to jest zawsze ruski i angielski ciągnik ma wszystko odwrotnie :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • DaReQ93
  • 0 41

Licznik we władku mojego dziadka zatrzymał się na liczbie 948. :lol:

Teraz potrzebna pomoc, co ma wskazywać pierwsza i druga kontrolka od prawej? Bo niebieska to pewnie "drogowe", zieloną zaadoptowałem do kierunkowskazów (ani jedna działała, teraz jedna już działa :D ).

 

A zegarek dobry patent, jak zrobię w wakacje dziadkowi to się ucieszy. ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tommy83
  • 91 1396

Pierwsza kontrolka od prawej wskazuje ładowanie akumulatora a druga świeca żarowa ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • DaReQ93
  • 0 41

Okey, a kiedy włącza się ta kontrolka ładowania aku? Jak silnik pracuje? Świeca żarowa podczas przestawienia kluczyka na jakąś pozycję?

Sorry że pytam o takie wiadomości ( dla niektórych to pewnie banał ) :P

 

P.S. W wakacje będę kombinował z elektryką, światła już zrobione - najważniejsze.

Brać od razu dotację na renowację zabytków z UE? :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Przynajmniej u mnie ta kontrolka od ładowania pali się tylko jak włączę hebel na nie pracującym silniku. Po odpaleniu gaśnie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • tommy83
  • 91 1396

jak pisze uczony kto pyta nie błądzi żaden wstyd pytać ja też jak coś nie wiem to pisze na agrofoto.Jak pisze PaWeL07 kontrolka gaśnie po zapaleniu traktora,a świeca grzeje jak przekręcisz kluczyk do połowy ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Karol
  • Mentos223
  • 209 2316

u mnie jak obroty silnika zejdą dość nisko to kontrolka od ładowania zaczyna się żarzyć :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj