Zetor
 

Zetor

  • 6911 wyświetleń

Zetor Kalisz ,forterra 125 za nią 140 HSX



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • zetor7245
  • 1 321

Całkiem łądnie wygląda . Nawet powiem wiecej ze lepiej niz czerwona.:) białe felgi podkreslaja go ;d Masz wiecej fot :)?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • TheBociek1996
  • 598 2715

Ja ciągle szukam aktualnego wnętrza najnowszych zetorów. Jeśli by ktoś miał takowe foto to bardzo prosił był o dodanie do galerii

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • 6340zetor7441
  • 14 403

Piękna ta czarna Forterra, ciekawe, czy można zamówić do niej ładowacz zetora również czarny z takim przejściem do koloru białego od maski, żeby się tak ładnie zgrywał. :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adrian105
  • 6 165

tez tam byłem ogładać zetory ale ceny to mają droższe niż u jakiegos dilera :lol: :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Binladen
  • 10 159

Cudów niema ,na 4 wstecznego brak ,małe koła z przodu, wlew z prawej paliwa,słaby skręt,łakome na paliwo,na siedzeniu pasażera nie da się wysiedzieć tak trzęsie, sprzęgło suche i słabe do tych mocy :unsure:

Ostatnio znajomemu w 6-letniej forcie z silnikiem 6-garowym walnęła skrzynia-parę tysi poszło

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kamillo0
  • 132 2169

Wlew paliwa z prawej strony to rzeczywiście największy minus... Ja bym tego nie przeżył... Przecież z tym się nie da żyć... Niektórzy to się nawet uczepią, że felgi białe się będą brudzić a na czarnym kurz siada a czerwone razi w oczy....

Co za kraj. -.-

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj