Ursus C-385 + Ro-masz Warka U629/8
 

Ursus C-385 + Ro-masz Warka U629/8

  • 6551 wyświetleń

"Czy Ty też lubisz pośmigać ciężkim ursusem ?" :rolleyes:


Informacje o zdjęciu Ursus C-385 + Ro-masz Warka U629/8

Informacje o kamerze




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • ursusZO56
  • 46 262

no oczywiście że tak :D, jak jest praca 1224 to ja pierwszy :), a jak C-360 to już wole nic nie robić :/ ale teraz będzie miała remont to warunki pracy będą podobne :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Adatan
  • 97 1031

kiedys mialem przyjemnosc jechac ursusem 1614 i fajnie sie nim jezdzi takim duzym sprzetem :P a z tylu masz kultywator z walem ;) a klima dziala :lol: 5 za twojego ursuska Pawle :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość czacha17

Napisano

  • Gość czacha17

Masz kolego najlepiej utrzymane maszyny na AF ,widzę że nawet szyby w kabinie umyte specjalnym płynem do szyb ;) ,bo nie ma smug ani zacieków .

 

Czekamy na zdjęcia nowego sprzętu -może do prac wiosennych się doczekamy ;)

 

Za tak utrzymany ciągnik 5 to mało,ale więcej nie można :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adi4512
  • 160 1812

A ja tam najbardziej lubię śmigać średnim Ursusem ^^

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • agro1991
  • 237 1599

kiedyś jezdzilem 914, nie powiem nie jest zle :D Paweł Ty to dbasz o te ciagniki, świeci sie jak psu :P;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • niuniek1
  • 78 577

Parę razy się przejechałem 1224 :rolleyes:

Ursus piękny jak zawsze Pawle, aż się prosi o 5 :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Dbam to za dużo powiedzane panowie ;) Ale miło czytać ,że się podoba :)

 

Wtedy akurat była piękna pogoda do robienia zdjć i ursus wyszedł czysto na zdjęciu :D

 

Myślę ,że się doczekacie i ,że Ja się doczekam :)

 

@Adatan to nie jest kultywator z wałkami tylko agregat na zębach sprężystych :P

 

Dzięki za piony i komentarze , jak coś to pytajcie Ja chętnie szczegółowo odpowiem na pytania dotyczące fotki :)

 

 

P.S. Ciężkie ursusy komfortowe nie są , ale mają ten klimat PRL-u , żniw , ciężkich prac :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • BizonFan321
  • 374 2902

No klimat jest ale komfortu brakuje . Ja z u-385 mam złe wspomnienia , jak byłem mały pojechałem do brata ciotecznego i oraliśmy z jego sąsiadem 360 i 385 . Sasiad 80 specjalnie stawał dęba , ja się bałem wsiąść i straciłem szansę przejechać się ciężkim ursusem. :lol:

Nie zapycha się :blink: ? ja raz uprawiałem sciernisko agregatem i wolałem zapłacić i kupić talerzówkę bo pchał się strasznie <_< .A i ciągnik to masz łady :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Pawle nie odpowiem Ci na pytanie z pod zdjęcia, ponieważ nigdy nie jeździłem ciężkim ursusem :P

 

Ale mogę Ci powiedzieć że piękniejszej 85-tki od twojej to nie widziałem :rolleyes:

 

Powiedz mi czy ten wiatraczek w kabinie dobrze dmucha? Bo myślę zamontować taki w JD :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Krzysiek7211
  • 31 1005

tez lubie smigac ciezkim ursusem u @JEDREK smigalem c 385 fajne sie smiga i 1222 smigalem :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Pawle zapraszam na jazdę próbną :)

 

Nie zapychało się (od miedzy tylko pierwszy raz przy kółku), bo ściernie było bardzo niskie a słoma dokładnie zebrana , do tego wilgoć odpowiednia i fajnie wyszło ;)

 

Wiatraczek bardzo dobrze dmucha , ma tez opcje ,że kręci sie na lewo-prawo i z powrotem (jak człowiek głową :lol: ) , ale jak jest kurz w kabinie to go "pobiera" i przy ustawieniu strumienia w twarz kurzy się w oczy ...

 

@bizonfan - zdolny ten Twój sąsiad , Ja nie pamiętam ,żeby przód oderwał się od ziemi u mnie :D dlatego chyba zdejemę przednie obciążniki (szkoda opon i sprężyn w zwrotnicach) .

 

Ja osobiście wolałbym orginała c-385 , ale skoro trafiła się taka to trzeba pilnować ,żeby nie straszyła wyglądem :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • adamc330
  • 142 1483

Ja też nie odpowiem na pytanie pod zdjęciem ponieważ jeszcze nie miałem przyjemności jeździć ciężkim ursusem :D Tradycyjnie 5/5 :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Powiedz mi Pawle tylko, czy dajmy na to przy 25 stopniach na zewnątrz, jeżeli bym pozamykał drzwi i okna w ciągniku, to ten wiatraczek sprawi że w kabinie będzie znośnie? Bo o to mi głównie chodzi, żeby móc pozamykać okna żeby nie kurzyło się do środka :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • igorass
  • 33 1062

Ależ oczywiście że lubię pośmigać, wręcz powiem że uwielbiam to jak koń owies :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JarekUR
  • 9 116

Jasne że lubię, oczywiście poza 330 żadnym ursusem się tak nie pracuje :lol:

Zdjęcie bardzo fajne.

Kiedy zdjęcia nowego sprzętu ? Pozdr.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Krysiu

Napisano

  • Gość Krysiu

Piękny okaz ;D

mam Pytanie gdzie kupiłeś takie uchwyty na lusterka i ile kosztowały one?:)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • WETERAN
  • przemrolnik
  • 14 2747

Nigdy nie jezdziłem "ciężkimi" ursusami. :)Ładna, ładne zdjęcie, 5. Jak odpala w mrozy? :D Masz grzałkę Pawle?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Piotrek14
  • 218 1763

Nie, ciężkim ursusem nie miałem jeszcze przyjemnośći jeździć ale napewno nawiązuje on do czasów PRL-u wink.png Nie łamią ci się Pawle zęby w tym agregacie ? ta uprawa była po deszczu ?wink.png A i to jest ten agregat który radziłeś mi kupić? bardzo fajny daje efekt pracy smile.png Ja zawsze robiłęm podorywkę, potym kultywaytor i na końcu brony a dopiero głęboka orka, jak kupię ten agregat to zaoszczędzę jednak dużo ropy czy jak to się tam fachowo mówi oleju napędowego tongue.pngA ursusek piękny wink.png5

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj