Zetor 8011
 

Zetor 8011

  • 1906 wyświetleń

MOC !


Informacje o zdjęciu Zetor 8011


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • kamilfiat680DTH
  • 5 121

Czemu ?

Długo by wymieniać jak się 1,5 t na tyle nie zawiesi to nie idzie ujechać przez wysoką maskę wo gule nic nie widać i za słaby udźwig ma po nie równościach bardzo się ciężko się biegi przerzuca a jeszcze u mnie jest żółw zepsuty ale się nie opłaca remontować i ogólnie według mnie te ciągniki są nie udane.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Rolnik z zamiłowania :)
  • pawlus224
  • 2624 15608

Jak ktoś się przesiądzie z jakiegoś "pożądnego" sprzętu to pewnie tak ... ale jak ktoś przesiada się z c-360 to te ciągniki są ekstra jak na ich cenę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Ursusc385
  • 1562 6607

Czemu ?

Długo by wymieniać jak się 1,5 t na tyle nie zawiesi to nie idzie ujechać przez wysoką maskę wo gule nic nie widać i za słaby udźwig ma po nie równościach bardzo się ciężko się biegi przerzuca a jeszcze u mnie jest żółw zepsuty ale się nie opłaca remontować i ogólnie według mnie te ciągniki są nie udane.

 

 

Maska jest proporcjonalna do silnika więc nie wiem o co ci chodzi, po za tym u mnie w c-385 widoczność na przód jest b.dobra gorzej na boki. Że tak się zapytam, dosięgasz w ogóle do pedału sprzęgła/hamulca/gazu ??

 

Słaby udźwig można stwierdzić jeśli ktoś ma rozdupczoną pompę hydrauliki lub nieodpowiednie ciśnienie w instalacji, lub ostatecznie w turze siłowniki za małe.

 

Biegi owszem trochę zgrzytają ale czy ciężko wchodzą ?? :mellow:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kamilfiat680DTH
  • 5 121

Czemu ?

Długo by wymieniać jak się 1,5 t na tyle nie zawiesi to nie idzie ujechać przez wysoką maskę wo gule nic nie widać i za słaby udźwig ma po nie równościach bardzo się ciężko się biegi przerzuca a jeszcze u mnie jest żółw zepsuty ale się nie opłaca remontować i ogólnie według mnie te ciągniki są nie udane.

 

 

Maska jest proporcjonalna do silnika więc nie wiem o co ci chodzi, po za tym u mnie w c-385 widoczność na przód jest b.dobra gorzej na boki. Że tak się zapytam, dosięgasz w ogóle do pedału sprzęgła/hamulca/gazu ??

 

Słaby udźwig można stwierdzić jeśli ktoś ma rozdupczoną pompę hydrauliki lub nieodpowiednie ciśnienie w instalacji, lub ostatecznie w turze siłowniki za małe.

 

Biegi owszem trochę zgrzytają ale czy ciężko wchodzą ?? :mellow:

Dziwne pytanie do wszystkich pedałów dosięgam bez problemu

a a jeśli chodzi o udźwig to tur nie jest orginalny ale sąsiad ma c-385 z orginalnym turem i udźwig tez nie jest powalający

a jeśli chodzi o zgrzytanie biegów to nie jest najgorsza sprawa gorzej jest z wrzucaniem biegów bo w 2009 roku miałem nim przyjemność zwozić słomę i jak wjechałem w bruzdę to nie mogłem biegu wrzucić i trzeba było go pociągnąć ;[

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Ursusc385
  • 1562 6607

Więc polecam tobie i twojemu sąsiadowi zrobić porządnie hydraulikę w tym ciągniku, a dopiero potem brać się za robotę :)

 

Jeśli tobie nie wchodzą biegi to masz dobitą skrzynie, zrób w niej remont...

 

U siebie nie miałem tak żeby bieg nie chciał wejść :mellow:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kamilfiat680DTH
  • 5 121

Więc polecam tobie i twojemu sąsiadowi zrobić porządnie hydraulikę w tym ciągniku, a dopiero potem brać się za robotę :)

 

Jeśli tobie nie wchodzą biegi to masz dobitą skrzynie, zrób w niej remont...

 

U siebie nie miałem tak żeby bieg nie chciał wejść :mellow:

Remont miał robiony 7 lat temu było robione wszystko i od tego czasu ma zrobione około 100 mtg to raczej nie jest dużo bo mój MF 255 rocznie robi 300 mtg a skoro się już tak rozpisujemy to może wiesz co może być przyczyną braku 3 biegu na początku nie miałem 2 biegu a później przełożyło się to na 3 bieg

bieg

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj