Władimirec T-25A + pług
 

Władimirec T-25A + pług

  • 2063 wyświetleń

Takie tam zdjęcie po szkole dziś zrobione... :) Władek póki co 2 dni odpoczywa-jutro test Magnetona zrobię (-17 aktualnie u mnie) i film na youtube dam z odśnieżania, bo miałem już, ale przegrywałem Windows i wszystko poszło w siną dal... :( Trzeba od nowa zacząć historię :P


Informacje o zdjęciu Władimirec T-25A + pług


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Zrób kiedyś zdjęcie władka od spodu tzn. tej ramy od pługa bo ciekawi mnie jak to tam masz zrobione.5

 

Lepiej świecą te halogeny co masz na dachu niż takie szerokie? przynajmniej ja sprawdzałem ostatnio to straszna różnica w jasności.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • prorok
  • 2045 11790

Czekam na filmik...Pięknie się ten Twój Władzio prezentuje.Sypać przestało to znowu mrozy przyszły.U mnie podobnie..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Vladimir
  • 21 743

Zrób kiedyś zdjęcie władka od spodu tzn. tej ramy od pługa bo ciekawi mnie jak to tam masz zrobione.5

 

Lepiej świecą te halogeny co masz na dachu niż takie szerokie? przynajmniej ja sprawdzałem ostatnio to straszna różnica w jasności.

Chodzi Ci o wzmocnienia czachy czy samo mocowanie czachy? :rolleyes:

Zależy też wszystko od żarówki; ja mam żarówki H3 55W, halogeny są firmy Wesem i są one rozpraszające-nie świecą dalej niż długie z przednich lamp (są też w dół ustawione), bo mi zależy na tym, aby było dobrze oświetlone w koło ciągnika a zwłaszcza pługa ponieważ w nocy z reguły jeżdżę... ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • PaWeL07
  • 351 7516

Z pługiem fajnie się prezentuje. Kurka widzę z wyższej półki cenowej :)

 

Czy gumy na pługu wystarczają Ci na całą zimę?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Vladimir
  • 21 743

Z pługiem fajnie się prezentuje. Kurka widzę z wyższej półki cenowej :)

 

Czy gumy na pługu wystarczają Ci na całą zimę?

Dzięki ;) no mam za niego takie propozycje cenowe, że trudno uwierzyć... :blink:

Guma za sezon to mi się ani troszkę nie przydarła, a odśnieżam usługowo ok. 6km :) W tym roku ją przybrało może 1cm na cięciu, ale z 6 sezonów jeszcze wytrzyma :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Witek2010
  • 33 1474

Zrób kiedyś zdjęcie władka od spodu tzn. tej ramy od pługa bo ciekawi mnie jak to tam masz zrobione.5

 

Lepiej świecą te halogeny co masz na dachu niż takie szerokie? przynajmniej ja sprawdzałem ostatnio to straszna różnica w jasności.

Chodzi Ci o wzmocnienia czachy czy samo mocowanie czachy? :rolleyes:

Zależy też wszystko od żarówki; ja mam żarówki H3 55W, halogeny są firmy Wesem i są one rozpraszające-nie świecą dalej niż długie z przednich lamp (są też w dół ustawione), bo mi zależy na tym, aby było dobrze oświetlone w koło ciągnika a zwłaszcza pługa ponieważ w nocy z reguły jeżdżę... ;)

 

 

No tam tej ramy co idzie pod spodem chyba nawet widać na tym zdjęciu coś. Jak tam test magnetona?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj