Zaczep od Zetor 5340
 

Zaczep od Zetor 5340

  • 5939 wyświetleń

U góry dziś założony u dołu wyjęty. Myślę że na ten wyżej bespiecznie jest uczepić rozrzutnik 8t ;)


Informacje o zdjęciu Zaczep od Zetor 5340


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 581 11814

kupiłes to za 250zł za komplet ? kiedys urwał mi sie ten czop mocujacy do skrzyni człowieku ponad 2 miesiace go załątwiałem przez serwis nie dało rady brak nawet u czecha. Dopiero przez danrol sami przywiezli gdzies z czech. normalnie masakra :( i kosztowął koło 100zł. dobrez ze to było w zimie a nie podczas intensywnych prac.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • krzysztofek501
  • 23 409

Ten czop równiesz niepewnie wygląda <_< Ale czytałem kiedyś w instrukci obsługi że ten zaczep jest zdolny do przenoszenia całego uciąngu ciągnika tylko nacisk pionowy był zbyt duży bo potczas jazdy z pełnym rozrzutnikiem obornika (fotki w galeri) po dziurach to zaczep potrafił lekko amortyzować (podginał się i wracał do dawnej pozyci) więc myślę że masywniejszy nie zaszkodzi :P Dałem 250 z przesyło ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • krzysztofek501
  • 23 409

Raczej nie bo dziury nie wyleży a przydać się może ;) Ktoś może wie jaki jest dopuszczalny pionowy nacisk na jeden albo drugi zaczep? :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 581 11814

musiałbym zajrzec do instrukcji mojego zepcia ale cos mi sie kojarzy 1,4kN lub 2. powiem ci ze kupiłes go jak za darmo :)

 

A co do tego cienkiego to kiedys w starym 7011 ten zaczep pekł od szarpnieca drugiego ciagnika w zimie na mrozie miał juz wtedy z 18lat moze zmeczenie materiały tez zrobiło swoje ale pekła idelnie równo jakbys nozem uciał zataz za wygieciem.

 

@ zetor 0045 Ten cienki nie był kiedys zbyt drogi w techrolu maja na 100% jakbys chciał kupic , czopy tez mieli od reki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zetor10045
  • 13 1240

U nas brakuje samej listwy reszta jest ;) patrzyłem na allegro i jest chyba za 120zł ale nie mam pewności czy dobry będzie, bo jest kilka rodzajów chyba, trzeba się zapytać właśnie w techrolu :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 581 11814

no najlepiej kupic oryginał bo zamiennik to moze byc zwykły płaskownik a nie odpowiednio utwardzony :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj