MF 3095 + Mandam
 

MF 3095 + Mandam

  • 1675 wyświetleń

Uprawki pożniwne 2011 Dodany obrazek
W przyszłym roku myślę że będą przyjemniejsze i nie będę musiał pracować nocą Dodany obrazek




Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • KamilW
  • 3 509

Z włączonym kogutem pracujesz?

Ja tam jednak wolę przez dzień, zdarzało się orać do 3 ale to już jest bardzo męczące, o godzinie 0.00 tak już mi się chciało spać, że masakra. <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • KamilW
  • 3 509

Przy zwierzętach jest duużo pracy, ja się uczę, mam h**owy plan lekcji, do tego tegoroczn jesień nie rozpieszczała, ziemnaki musiliśmy kopać C 360 3p bo w 3512 1 terenowej brakowało, a na annie 5-6 osób, do tego ziemniaki staraliśmy się na bieżąco z przyczep sortować, co również było czasochłonne i trzeba było siać póki wilgotno, pszenica po niemal 3 miesiącach szpilkije. A po żniwach nastały takie upały, że przy nie nabitej klimie nie szło wytrzymac w ciagniku, więc już lepiej było pracować późnym wieczorem/wczesnym rankiem :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kamillo0
  • 132 2169

Zasypianie i mnie łapie... Ale ja zazwyczaj w wakacje mam wakacje :P I wtedy się śpi do 10 a potem pracuje do 12 w nocy. ;P W nocy się fajnie pracuje i jest chłodno tylko te komary <_< Ale jak masz dobry ciągnik i radyjko to można i komary przeboleć. :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj