John Deere 6630P
 

John Deere 6630P

  • 2801 wyświetleń

Dla zajaca2030tongue.gif


Informacje o zdjęciu John Deere 6630P


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Johny66
  • 2 713

Nie wiem z jakim sprzętem bedzie pracował ale chyba będziesz żałował że nie wziałeś szerszych kół;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mac
  • 78 1100

Piękny John pozazdrościć 5/5! Z jakimi maszynami będzie współpracował? Czemu niedoposażyłeś go w przedni TUZ? Opony to 480 i 600 czy 380 i 540?

Mógłbyś zdradzić jego cenę w takim wypasie ja ty masz, jakieś dodatkowe wyposażenie dobierałeś?

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias6630
  • 3 180

Pracuje z EM85, ares txl3m, kuhn hr +kverneland fiona 3m i jeszcze kilka maszyn. Tuz nie jest nie jest nam potrzebny, ceny już nie pamiętam, ciagnik wyposażony jest w skrzynie PowerQuad Plus, elektro zawory, command center.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MartinV8
  • 0 242

@matias6630 - powiedz mi za co jest odpowiedzialny command center i jaką funkcje pełnia elektro zawory oraz czym charakteryzuje skrzynia PowerQuad Plus?

Swoją droga to zacny sprzęt, 260 tys starczyło na taka premiumkę???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Johny66
  • 2 713

@martin za 260 tys to może Comforta kupisz :P CC to poprostu komputer ;):lol: PQ Plus to normalna skrzynia. :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość lukasz25sl

Napisano

  • Gość lukasz25sl

Spory balast z przodu,

JD- THE BEST oczywiście B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias6630
  • 3 180

Obciaznikow 18X50kg czyli standard tongue.gif command center to ten tak zwany wyswietlacz na ktorym pokazywane jest spalanie, predkosc, mozna w nim ustwaiac HMS, elektro zawory-rozdzielacz, jest regulowany z CC a nie jak w zwyklych na dzwignie z tylu ciagnika, PowerQuad Plus 24x24, natomians AutoQuad Plus sam zmienia połbiegi wink.gifO cene pytajcie @John66laugh.gifbiggrin.gifwink.gif

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MartinV8
  • 0 242

@matias6630 - Dzięki za odpowiedz, nikt chyba w czepku się nie urodził ani wszystkich rozumów nie pozjadał żeby od razu wszystko wiedzieć ;)

Jelonki robią od dawna na mnie ogromne wrażenie dlatego postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat :)

Jeśli mógł byś to napisz mi co w wersjach Premium wyszczególnia ten ciągnik w porównaniu do Comfort, poza tym że mają inne lampy dodatkowe oświetlenie robocze, ładniejsze zegary w środku i chyba felgi ???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias6630
  • 3 180

Jednym słowem Premium jest naszpikowany elektronika w porównaniu do comfortu, w tedy gdy braliśmy JD w comforcie nie było TLSa a teraz jest to możliwe. Comfort rożni się tez trochę silnik gdyż ma on 2 zawory na cylinder, z tego co pamiętam największy model comforta to 6630.Wersje różnią się także tymi cechami które wymieniłeś.W comforcie nie mrzesz mieć tyle bajerów dlatego taka różnica w cenietongue.gifbiggrin.gif

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • MartinV8
  • 0 242

@matias6630 - TLS - jaką pełni funkcję???

Jaką skrzynię najlepiej wybrać aby spisywała się dobrze w polu jak i w transporcie???

Sory że zadaje dużo, może dla niektórych dziwnych pytań, ale na co dzień pracuje na bardzo prostych ciągnikach i nie jestem obeznany w temacie :huh:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • matias6630
  • 3 180

TLs czyli amortyzowana hudraulicznie przednia os, myślę ze najlepsza skrzynia byla by skrzynia bezstopniowa AutoPower, ale na moją skrzynie nie narzekam wink.gifSpoko tez się kiedyś pytałem co i jakcool.gif

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość zajac2030

Napisano

  • Gość zajac2030

No dzięki matias6630 chciałem to mam :D piękny pozazdrościć :D ja o nic się ciebie nie pytam bo wszystko już wiem o nim :P bezawaryjności oczywiście pozdrowienia :D a no i tak w szkole będziemy się widzieć :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj