Kioti DK 551 c
 

Kioti DK 551 c

  • 2346 wyświetleń

kopanie krzaczków, przy okazji kolejne zastosowanie kół międzyrzędowych, nie wiem czy i kiedy ja je zamienię na oryginalne Dodany obrazek



Informacje o zdjęciu Kioti DK 551 c


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • bodzio9909789
  • 7 408

U mnie takie koła by wogóle nie zdały egzaminu, ale jak u Ciebie się sprawdzają to bardzo dobrze.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ktom
  • 1 622

daję radę ;) , z 2-skibami i talerzówką bez problemu. Jak ciągnął przyczępę ze zbożem po mokrym rżysku to trochę mielił ale bez przedniego napędu dał radę. Trochę mi szkoda przekładać tylko na jesienne orki i wykopki tym bardziej że na oryginalnych kołach mam za mały rozstaw i w sadzonki wogóle nie wjadę nawet z opryskiem. Zobaczę jak będzie z pogodą jak mocno popada to nie mam wyboru ...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • krzysiek5314
  • 0 96

daję radę ;) , z 2-skibami i talerzówką bez problemu. Jak ciągnął przyczępę ze zbożem po mokrym rżysku to trochę mielił ale bez przedniego napędu dał radę. Trochę mi szkoda przekładać tylko na jesienne orki i wykopki tym bardziej że na oryginalnych kołach mam za mały rozstaw i w sadzonki wogóle nie wjadę nawet z opryskiem. Zobaczę jak będzie z pogodą jak mocno popada to nie mam wyboru ...

cześć u ciebie jeszcze będzie długo pracował kioti a mój już zakończył właśnie sezon dziś...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ktom
  • 1 622

co ty mówisz :blink: , w pierwszej chwili myślałem że ci się zepsuł ... pewnie wykopki skończone ;). Nie masz już innej pracy, do wiosny zardzewieje ... z lenistwa :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • krzysiek5314
  • 0 96

co ty mówisz :blink: , w pierwszej chwili myślałem że ci się zepsuł ... pewnie wykopki skończone ;). Nie masz już innej pracy, do wiosny zardzewieje ... z lenistwa :D

naszczescie wszystko porządku licznik zaczymał sie na 475godzin-wykopki zakończone-oprócz niego są inne jeszcze traktory tak ze niech odpoczywa, ty juz pewno z 700h.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • ktom
  • 1 622

dokładnie 720 mtg, z czego połowa w tym roku, pola raptem 5 ha ale praca na wolnych biegach w sadzarce, dmuchawie i wyorywaniu sadzonek nabija godzinki :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj