Rolki
 

Rolki

  • 1903 wyświetleń

Przygotowania do sezonu :) wymiana rolek a złączki będa leżeć w skrzynce w razie czego :P


Informacje o zdjęciu Rolki


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • Matias89
  • 2 527

Te największe rolki zapewne do taśmy głównej ?? Jaki ich koszt i gdzie zamawiałeś ??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Arturo
  • 36 756

Te największe rolki zapewne do taśmy głównej ?? Jaki ich koszt i gdzie zamawiałeś ??

Wszystkie są do głównej ,zawsze najbardziej w d..e dostaną a te największe sa zwrotne

zamawiałem z tej firmy http://www.kij.pl/index.php aktualnej ceny Ci nie powiem bo zmieniaja się ale te duże były ok 150zł /szt, a mniejsze po 50- 70 zależy jaka ale jak do nich na @maila napiszesz to ci wyslą ceniki i doradza w razie czego :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Matias89
  • 2 527

O tej fimie mi wiadomo i wiem jak tam jest z cennikiem wszystko zależne od ilości zamówień itp myślałem że jest jeszcze inna firma poza KiJ i Gumstalem która produkuje takie rolki.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Arturo
  • 36 756

znajomy brał pare lat temu do wiekszego kombajnu role i taśme z kija i puzniej jakiejs innej firmy lub cepeli ale nie z gumstalu rolki te z kija sie trzymają a te druge sie rozleciały oni walą te roli na niemcy jak na razie te dwie firmy są najbarziej znane ,cena nie jest fajna no ale cóz... mozna jeszcze kupic orginały ale to już w ojro :/ chcąc nie chcąc trzeba inwestować i lepiej troche zainwestować niż sie pierd..ić jeżdząć wolniej spalając więcej paliwa i niszcząc taśme

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Matias89
  • 2 527

Dokładnie zgadzam się z Tobą ja korzystałem z usług gumstalu tylko w przypadku taśmy tzw " jeżyka" reszte komponentów zarówno rolki, taśmy koła napedowe kupuje w KiJ-u ewentualnie w Agraradzie. Z KiJ -em współpracuje już kilka lat i za każdym razem stykam się z pełnym prefesionalizmem wykonania taśmy wszystkie rysunki zmiany itp zostają mi przesłane na meila !!! Profesionalne podejście do klienta !!!

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj