John Deere 5720
 

John Deere 5720

  • 3865 wyświetleń

Akcja Zima


Informacje o zdjęciu John Deere 5720

Informacje o kamerze


Rekomendowane komentarze

  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1540 9795

ile taki plug kosztuje?? zastanawiamy sie nad zakupem takiego pluga co ma 4 pozycje i moze cos na zorobek sie bedzie jezdzic. Pronar robi takie plugi no ale ponad 10 tys zl trzeba dac. ten z jakiej jest firmy??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • turbosd
  • 6 234

U nas też jeździ John deere tylko większy. Jak ma więcej śniegu to go rzuca. MA jeż-cze z tyłu dmuchawę. :rolleyes:

Fajny sprzęt.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość wolf19

@Henius91, szukanie nie boli...

Tak pług kosztował 10 tys zł z zaczepem pod tuza producentem jest znajomy ze wsi który ma patent na ten pług ponadto od zaczepu z tuza do pługa jest oś która umożliwia prace na chodnikach wiadomo są takie chodniki po których by się jechało jednym kołem po chodniku a 2 po drodze w tym wypadku pług by nic nie zdzierał a ten odśnieża w poziomie a ciągnik jedzie przechylony.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • bialy2005
  • 581 11814

pług boczny to tylko w małym sniegu. Jak sa duze zaspy to go bokiem postawi i tyle. Wtedy najlepszy jest dziobowy i idzie jak burza :) ja jak załątwie sobie robote to na przyszły rok cos konkretnego kupie bo w tym roku za póno sie obudziłem z tym tematem a sprzet fajny ogladałem :) Te pługi pronara to cienko widze zbyt delikatne. na profesjonalne odsniezanie to z samasza ta nowa seria wzmacniana ale to koszt koło 15 tys bo zwykła to koło 8tys oczywiscie mówie o wersji 4 pozycyjnej

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dawidJD
  • 0 140

No dokładnie ale jak sa zaspy to tylko przesterowanie jedna dzwignia od hydrauliki i idzie jak przecinak w sniegu :) Na jakość tego pługa nie narzekam w porównaniu z Pronarem to jest dzien a noc no i za 10 tys zł masz pług z 5 pozycjami roboczymi i na dodatek ruchomy na osi co ułatwia odśniezanie chodników :)

 

<< Film pokazowy z pracy tego pługa :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • piootr
  • 4 1397

jaki snieg jest mały??? wg Ciebie B)

 

jak ustawisz duży kąt to ssunie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • dawidJD
  • 0 140

no dokładnie potem im wiekszy kąt tym łatwiej przebić sie przez zaspe ale sprawdza sie ten pług np w miejscach gdzie nie ma gdzie zostawić śniegu typu wjazdy wtedy dzwiga sie pług zamyka w pozycje V i pcha sie go na pobocze :) No i duzy plus na parkingach bo nie zostawia tych pasów sniegu po bokach :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj