Claas Celtis 426
 

Claas Celtis 426

  • 4913 wyświetleń

20.09.2008r



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • darkdevil
  • 21 562

ale go skrzywdzili :) w dzisiejszych czasach mało kto kupuje nowy traktor bez napędu

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • izydor6280
  • 1146 9127
w dzisiejszych czasach mało kto kupuje nowy traktor bez napędu

chyba glownie do sadu itp.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • kamil16251290
  • 381 6709

Zdjęć ze środka nie mam niestety. Czytałem na jakiejś ulotce kiedyś że Claas robi takie ciągniki bez napędu dla klientów potrzebujących ciągnika do wozu paszowego. Widać to też po jego wysokości bo on ma chyba 250cm wysokości (chyba że się mylę).

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • lisek95
  • 24 782

Zdjęć ze środka nie mam niestety. Czytałem na jakiejś ulotce kiedyś że Claas robi takie ciągniki bez napędu dla klientów potrzebujących ciągnika do wozu paszowego. Widać to też po jego wysokości bo on ma chyba 250cm wysokości (chyba że się mylę).

Ja tez gdzies o tym czytałem tylko że ja czytałem o John Deere że tez robi takie bez przodka do paszowozu :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Tworkowiak
  • 108 1815

Jak ktoś ma ciagników do obrobienia pola wystarczająco , a przydałby się taki do wozu paszowego , ścielarki , rozwijaka itp. to ten będzie w sam raz. Ja myślę , że to dobry pomysł miec taki ciagnik w ofercie, jeżeli jest się tak prestiżową i uznaną marką jaką jest Claas. ;)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pioter
  • 46 4895

to wozu taki w sam raz pod warunkiem, że nie ma błota i górek/podjazdów w zimie ;) choć z drugiej strony jeśli ciągnik miałby robić tylko w wozie to chyba lepiej kupić dwa MTZ-y w tych pieniądzach :D

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj