Tytan 10 Premium
 

Tytan 10 Premium

  • 14874 wyświetleń

Najwyższy czas go ubrudzić :lol:



Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • zetor7245
  • 1 321

jakie wyposażenie I ile dałeś za ten rozrzutnik jakie zapotrzebowanie mocy ? czym rózni sie od poprzedniej wersjii ; PP

sory ze tyle pytan ale tez bd zakupywał coś podobnego ;dd

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • pumaq23
  • 5 443

ladny rozrzutnik , konkretny sprzet , takiego ciagac to sama pszyjemnosc :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzegorz13174
  • 11 338

Dzieki koledzy ;) Co do wyposażenia to jest zasuwa skrzyni i adapter dwubębnowy pionowy. Zapotrzebowanie mocy wg folderu to 80-90KM. Różni się od poprzedniej wersji przedewszyskim budową. Tutaj nie ma burt, jest to konstrukcja samonośna, skrzynia jest skorupowa. Kupowany u dilera Korbanka. Cena w tym wyposażeniu 52k netto <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mariusz80
  • 11 659

a myślisz ,że jest lepszy ???,w normalnym tytanie to se burty wymienisz a tutaj ???

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzegorz13174
  • 11 338

Dlatego właśnie w normalnym tytanie jak i w innych rozrzutnikach pod burtami są ogniska rdzy i trzeba te miejsca dobrze zakonserwować :huh: . Im więcej połączeń tym więcej możliwej rdzy. Nie po to wydaje się tyle pieniędzy żeby "se" burty wymieniać. Oglądając zdjęcia na AF zobacz, że po załadowaniu obornika leje się gnojówka strumieniami między burtą a podłogą. Tutaj nie ma takiego efektu. <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mariusz80
  • 11 659

Dlatego właśnie w normalnym tytanie jak i w innych rozrzutnikach pod burtami są ogniska rdzy i trzeba te miejsca dobrze zakonserwować :huh: . Im więcej połączeń tym więcej możliwej rdzy. Nie po to wydaje się tyle pieniędzy żeby "se" burty wymieniać. Oglądając zdjęcia na AF zobacz, że po załadowaniu obornika leje się gnojówka strumieniami między burtą a podłogą. Tutaj nie ma takiego efektu. <_<

Tak tak jak Jak Ci pracownik parę razy ładowaczem walnie w burtę to zobaczymy jak to będziesz prostował,wiem z praktyki,ze jest to do pracy ,a różne rzeczy się dzieją B) ale fakt fajnie to wygląda B)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzegorz13174
  • 11 338

Na szczęście nie mam pracowników i sam dbam o sprzęt :lol:. Poprzedni rozrzutnik użytkowałem 7 lat i nigdy nie był prostowany. Trzeba mieć nielada talent żeby walić ładowaczem w burty aż wymagają prostowania :blink:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • mariusz80
  • 11 659

To musisz mieć nie duże gospodarstwo,skoro wszystko ogarniasz sam, tylko poco wtedy taki sprzęt ????

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rancher10t25
  • 0 227

Na szczęście nie mam pracowników i sam dbam o sprzęt :lol:. Poprzedni rozrzutnik użytkowałem 7 lat i nigdy nie był prostowany. Trzeba mieć nielada talent żeby walić ładowaczem w burty aż wymagają prostowania :blink:

No dokładnie kolego jak ktoś już potrafi rozwalić rozrzutnik przy ładowaniu to musi mieć taki osobnik już naprawde niezły łeb :lol: ...moim zdaniem to bardzo interesujące rozwiązanie z zastosowaniem tych burt skorupowych ja osobiście popieram skorupy bardzo długą rzywotność mają tylko zastanawiam sie jak to jest z wykonaniem ich przez polską fabrykę?? ... a jak ty to kolego oceniasz? ...chociaż pierwsze wnioski pewnie i tak nasuną sie po jakimś roku czy dwuch :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • grzegorz13174
  • 11 338

@mariusz80 - duże gospodarstwo jest to pojęcie względne 50,80,100,150ha... pozatym nigdy nie wiadomo co będzie za rok, dwa czy pięć bo pola zawsze może przybyć a napewno maszyn już tak szybko nie zmienię. Może ten sprzęt nie jest wykorzystany w 100% ale jak napisał @deer pozwala na obrobienie gospodarstwa samemu (coby np nie siać na wiosnę zboża w maju bo się stary ciągnik zepsuł) i czasami zarobi się pare groszy na usługach :) .

@Rancher no właśnie jak minie trochę czasu to będziemy oceniać to polskie wykonanie ale mam nadzieję że nie będzie tragedi :huh: i

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Stonek
  • 1 193

Ja ma niedaleko rodzinę i moja mama tez niedaleko Gojcowa pracuje

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • KPK Kumurun Team
  • UrsusCzesio
  • 310 5513

Załadowałem u kolegi 50 tytanów 13 i tytan nie miał żadnej ryski ap o za tym na górze ma drewniane listwy. Chwytakowym ładowaczem to się nie dziwie uderzyc bo to buja ale tur czy teleskopówka? :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj