Bizon Super Z056
 

Bizon Super Z056

  • 16334 wyświetleń

Zdjęcie z mojego archiwum. Do zdarzenia doszło dnia 03.03.2007r. w miejscowości Bardo Śląskie przy krajowej "8".



"Około 10.00 drogą z Kłodzka do Barda Śląskiego jechał kombajn rolniczy. Z niewyjaśnionych przyczyn potrącił dwa samochody, po czym spadł z kilkunastometrowej skarpy proso na tory kolejowe niedaleko stacji w Bardzie. Kierowca zginął na miejscu."



Rekomendowane komentarze

  • Bad Moderator
  • Henius91
  • 1542 9801

byc moze kierowca przezyl by jak by nie bylo kabiny, no chyba ze te szkla to nie od kabiny.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • jakub16
  • 122 2121

Najbardziej co mi na myśl przychodzi to awaria układu kierowniczego.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • rafal88
  • 13 632

Jesli dobrze pamietam to przyczyna byla chyba nadmierna predkosc,i sprawnosc hamulca <_< kombajn jechal z gorki no i operator nie uprowadzil maszyny :(

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • AgroFENDT
  • 8 461

*** z kombajnem nie był dużej wartości żal mi kombajnisty wielka szkoda [*]

Grzeczniej, po drugie te słowo piszemy przez "ch"

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • WojtekGrabka
  • 0 120

Witam.Mieszkam blisko Barda,rzeczywiście ginie dużo osób na trasie Bardo-Kłodzko-duże niebezpieczeństwo stanowią kierowcy tirów którzy po prostu nie umieją zachować się z ładunkiem zjeżdzając z dość stromych górek.Słyszałem że doszło do awarii skrzyni biegów,po której kierowca nie mógł opanować maszyny.Zapewne sprawne hamulce pomogły by uniknąć tego przykrego wypadku.Pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Matey
  • 893 7231

Przykra sprawa, wiesz co potem stało się z kombajnem?

 

[*]

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • AgroFENDT
  • 8 461

sory ale życie i zdrowie jest ważniejsze od jakiejś maszyny ! to na h** to tak bardziej pospolicie się pisze przez samo h ...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Bad Moderator
  • Matey
  • 893 7231

sory ale życie i zdrowie jest ważniejsze od jakiejś maszyny ! to na h** to tak bardziej pospolicie się pisze przez samo h ...

 

 

A czy ja pisałem coś w stylu, "szkoda maszyny" Nie? Więc czytaj ze zrozumieniem!!

Po prostu jestem ciekaw, czy maszyna poszła na żyletki czy ktoś próbował ją remontowac..

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • ursus3
  • 1 59

skoda kierowcy i kombajna u nas jeden wypił 0,5l i kosił jak wracał to do sadzawki sie wjechał aż pod samą kabine

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • JEDREK
  • 22 1664

bylo otym glosno jakis czas temu pamietam ze czytalem otym w fakcie jak jezdzilem na prawko bo gosciuwa ktora mnie uczyla codziennie kupowala gazety i bylo to opisane. szkoda zycia dla kupy zlomu <_<

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj