Mtz 80 + Tytan 11
 

Mtz 80 + Tytan 11

  • 5743 wyświetleń

mtz + tytan 11


Informacje o zdjęciu Mtz 80 + Tytan 11


Rekomendowane komentarze

  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

daje rade tylko jak mokro i pół rozrzutnika to by się przedni napęd przydał a tak to spoko daje rade wolny posuw i do przodu nawet obornik słomiasty super es radzi

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • klejnus
  • 0 600

Ile koni ma ten mtz?? Bo moc potrzebna do tego rozrzutnika to 100kucow. Możesz nagrać filmik z jego pracy i dać na youtube?? Pozdrawiam

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

to trzeba będzie poczekać do wiosny bo właśnie wczoraj skończyłem km ma 80 jak było mokro to ciągał belarus przedni napęd swoje robi a km podaje producent 100

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kulik
  • 2 650

No fajnie ja też nie długo będę uruchamiał swojego tytana 8 plus i zamierzam go podpiąć do jumza zobaczymy jak sobie da rady :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

kolego wolny posuw to c360 będzie chodzić a zaczep masz na górny czy dolny i jaki makaron z obory czy z płyty

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

nie nic się nie gnie tylko mogła dy się wyżej podnosić bo jak więcej naładuje to obornik się oprze i łańcuchy ciągną a obornik stoi ale to jak naładuje wyżej na razie tylko sprzęgło regulowałem atak to super a obornik ładuje z chlewa i jest zbity a do tego turem całe tafle jak wezmę dzięki posuwowi hydraulicznemu można ustawić wolny posuw i jest super i ciągnik ma lekko ale jak szybko ustawisz i obornik z obory to zadusi i 120 km ja wolno ustawiam ciągnik jedynko ale przepalony to ciągnik wogule nie czuje :lol:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Kulik
  • 2 650

No mocy to powinno mu starczyć gorzej czy da rady go ciągnąć jak będzie załadowany bo on sam waży prawie 3 tony a zaczep mam na górę i obornik to z płyty wywożę :)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Gość Bobek_Farmer

Napisano

  • Gość Bobek_Farmer

Obficie ścielesz. cool.gif Mniejszy ciągnik też sobie poradzi, tyle, że będzie wolniej jeździł i na mniejszym posuwie rozrzucał. Wiadomo, mocniejszym to szybciej i na większym posuwie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marceli
  • 0 111

jak myslisz lepsze dwa wałki czy cztery?? pytam bo kupuje ale nie wiem 10 czy 11?? i jedna os czy dwie? myslalem o jednej na szerokim i wiekszym kole

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

wa 2 możesz wapno siać a jedna oś nie wiem ja mam daleko na pole 4 km po dzurach a tandem na resorze jest super na tako drogie mógł by być dyszel resorowany ale i tak mtz spisuje się super ja osobiće wolę na tandemie na zakrętach dużo nie rznie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • zetor1111
  • 2 650

z 4 wałkami też mozna rozrzucać wapno ( ja np. rozżucam) i osie bież na tandemie bo na jednej to ciągnikiem potrafi rzucać :rolleyes: :blink:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • marceli
  • 0 111

a nie spada bezposrednio na ziemie bo te tarcze sa male? mysle o gornym zaczepie a ma chodzic z jd 6330 czy to az tak zle z jedna osia??

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • szakalradek
  • 0 164

może i nieźle ale strasznie buja na 1 osi a nie wiem czy tytan na jednej osi ma resor mam beczkię na 1 osi to buja ja wole na tandemie a dokładnie to chyba się nazywa tridem to znaczy ma dwie osie ciągłe na resorze

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj