Pronar 82SA
 

Pronar 82SA

  • 7106 wyświetleń
:)


Rekomendowane komentarze

  • Gość

jak ci sie sprawuje ten zestaw.masz jakies problemy z tym ciagnikiem

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

W zasadzie OK, chociaz dla dobraj stablnosci przydaĹo by siÄ jeszcze ze 200 kg przed maskÄ. Co do ciÄgnika to MogĹo by byÄ ciszej w kabinie, zaĹÄczanie biegĂłw mogĹo by byÄ bardziej precyzyjne tyle ze sĹabych stron. A dobre Cena zakupu! Silny podnoĹnik(4500kg), DosyÄ szybki max 40km/h, zuzycie paliwa na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Nie braknie Ci mocy przy tym agregacie, na jakich ziemiach nim pracujesz :?:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

ja tez mam podobny zestaw ciagnik 80 km i agregacik 3m ale troche starszy od tego

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

o wiele lĹźejszy od tego na zdjÄciu, lambo gp 80

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

a jak myslicie o 914 w takimzestawie? :?: o ile te pronary majÄ cos w sobie z mtz-ow to maja dobry moment obrotowy przekĹadni ;-) ;-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

914 :?: :?: :?: Raczej srednio to widze...wiesz mozesz w sumie sypac do skrzyni po 120 kilo i zaĹozyc mu do przodu obciazenie i to spore ale czy to ma jakis sens??to jak juz chcesz zestaw do 914 to 2,7 m i juz bedzie lepiej

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

A o ile 2,7 bedzie mniej waĹźyĹ od 3m?? KiedyĹ widziaĹem jak 3m (rolmaszu) bierny chodziĹ z ZETOR-em 7245 i z tego co widziaĹem to podnosiĹ go bez problemu. A co do mocy..... to byĹa lekka ziemia chyba wrÄcz piaski...

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

u mnie caĹy zestaw bez zboĹźa waĹźy ok 1150 kg, to 2,7m bedzie miaĹ poniĹźej tony

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Dla mnie to taki zestaw z ciÄgnikiem 80 km ma siÄ jak piernik do wiatraka przynajmniej w moich warunkach ;-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Panowie ziemie mam powiedziaĹ bym srednie i niezbyt zwiezĹe. Gdyby miaĹo to pracowaÄ na glinie czy tzw. minutĂłwkach to rzeczywiĹcie nie ma sensu 80 KM. Nie mniej jednak u mnie sprawdza siÄ caĹkiem nieĹşle. Jedyny problem jaki z nim jest to stabilnoĹÄ, rzeczywiĹcie pojawiajÄ siÄ problemy z kierowaniem przy peĹnej skrzyni

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

Kumpel robiĹ rok MTZ 82 z turem i siĹownik nie wytrzymywaĹ i teraz kupiĹ pronara 1221 i tym to dopiero idzie 8-)

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

na 100% jak uniesiez caly agregat to ci sie delikatnie wzepnia ale naj pierw unoĹ sienik a potem caĹoĹÄ a na pewno bedzie rĂłznica

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Gość

widziaĹem jednego goĹcia u 1014 tak z 2,5 metra i siewnik nordstena miaĹ na nim i dobrze sobie radziĹ to moze i 914 da rade nie wiem alee .no i piootr ma racje w naszych stronach to chyba by niezle piszczaĹ ten pronarek z tym zestawie

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj