Ładowacz na podnośnik
 

Ładowacz na podnośnik

  • 6960 wyświetleń

Jak na prototyp dobrze się sprawuje.



Rekomendowane komentarze

  • Ferdek07
  • Ferdek07
  • 75 7766

Na siłowniku może byc, ale na zwykłym tuz to nie ma szans, przód pewnie nieźle dociążyć trzeba?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • sdamigo6
  • 0 93

Bez siłownika na takim ramieniu można podnieść tyle co wrona na ogonie. Na przodzie oprócz standardowych obciążników w felgach zakładam jeszcze 50 kg a jak nie mogę wyrwać kęsa z pryzmy to lekko na wstecznym i aby widły do góry a potem to się jedzie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • sdamigo6
  • 0 93

Wg mnie druga sekcja jest niepotrzebna,widły zatrzaskują się bez problemu(wyważone dobrze) a kąt pochylenia mogę regulować na podnośniku. Jak opuszczę podnośnik to pozostaje ok.15 cm siłownika do wsunięcia a widły są poziomo na ziemi i podnoszę podnośnik,wsuwam siłownik i widły są skierowane w dół. Baloty też dobrze się kładzie.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rancher10t25
  • 0 227

A od czego masz siłownik, a jeśli go gdzies kupiłes to napisz jeśli możesz ile za niego dałeś... z góry dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • sdamigo6
  • 0 93

Siłownik kupiłem jeszcze za dobrych czasów kiedy to Rosjanie przywozili do nas różne cuda,podejrzewam że jest od koparki MTZ (za 250 zł 10 lat temu) Wtedy i stal była tańsza,koszt całego ładowacza wyszedł ok. 500 zł.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Zaawansowany
  • Rancher10t25
  • 0 227

Aha jeszcze zapomniałem spytać czy to jest siłownik jedno czy dwustronnego działania... bo nie umie go rozszyfrowac zabardzo na tym zdjeciu :P

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Użytkownik
  • sdamigo6
  • 0 93

Siłownik jest dwustronny ale korzysta się tylko z podnoszenia,w dół opada pod własnym ciężarem.

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • piotrek232
  • 0 21

Jak wysoko to podnosi? Da radę załadować na przyczepę? Jeżeli to możliwe to prosiłbym o podanie wymiarów. Jak montowane są te widły i jakie są ich wymiary?

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
  • Nowicjusz
  • lukaz
  • 1 21

super sprzęcik jakich materiałów użyłeś i jakie wymiary ma ładowacz a i silownik

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj