Polecane posty

rolkam72    28

Witam.Ostatnio interesuje się kupnem zastępcy mojego c 360 i znalazłem jakoby pomocnika jakim miał by być Renault 95.12TX lub Renault 75.14 

I tu moje zapytanie do użytkowników tych pojazdów jak z awaryjnością , spalaniem oraz dostępem i ceną części , co nieco już zasięgnąłem informacji i chciałbym się jeszcze dowiedzieć coś więcej o tym sprzęcie.

Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

bierz w ciemno. najlepiej z przednim napędem. miałem kiedyś zetora 8441 i c360. Potem zamiast 60 kupiłem renault 851.4s. tak mnie przekonała do renówek ze teraz mam tylko renówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

bierz w ciemno. najlepiej z przednim napędem. miałem kiedyś zetora 8441 i c360. Potem zamiast 60 kupiłem renault 851.4s. tak mnie przekonała do renówek ze teraz mam tylko renówki.

A jak z dostępem części i głównie ich CENĄ ?

Jak ma się u ciebie spalanie głownie w orce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

czesci są droższe niż do naszych sprzętów typu ursus zetor ale o wiele tańsze niż john lub inne podobne. części mam na tel. dziś zamawiam jutro mam. chodź jak trzeba coś na juz to grene i agroma tez ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Agroma do renówek to chyba żarówki i wentylki ma tylko. W grene jest troche lepiej ale części typowo mechanicznych też nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Nie wiem jak w Twoim regionie ale u mnie Gregorsklep jest super zaopatrzony w części do Renówek a jak coś brak to na drugi dzień sprowadzą. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

części tak jak pisze Renault145. Dużo tańcze niz do innych zachodnich. Spalanie w orce wyszło mi tak : Ares 630 RZ w 3 obrotówce kvernelanda 13 l/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Nie wiem jak w Twoim regionie ale u mnie Gregorsklep jest super zaopatrzony w części do Renówek a jak coś brak to na drugi dzień sprowadzą. 

 

A co ma ten twój Gregorsklep do firmy Agroma?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Odpowiedz tyczyła się założyciela tematu o pytanie gdzie dostanie części. Nie była to odpowiedz do Ciebie i tej całej Agromy. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4

fakt zależy co mają. ale Reno to teraz class a agroma prowadzi claasa. wiec jakieś części mają. Gregor ma części. ale osobiście wolę sgz agri. mają również części używane. wiec można czasem oszczędzić parę złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OveerDRIVE    5

Uważam, że warto kupić ciągnik Renault najlepiej z przednim napędem. Nie będziesz chciał się przesiąść z powrotem na Ursusa C360. Jeżeli chodzi o awaryjność, to na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że ciągnik spisuje się bez zastrzeżeń już drugi sezon. Miał kilka drobnych awarii np. po zimie zniknęły hamulce, skończył się orbitrol, skończył się alternator i urwała się linka od sprzęgła. W tym sezonie wymieniałem łożyska w zwrotnicy bo koła "pływały" i krzyżaki półosi bo się wyrobiły. Wszystkie awarie idzie samemu wymienić przy odrobinie umiejętności i dachu nad głową. Do wszystkich elementów jest rewelacyjne dojście. Części jak poszukasz kupisz za rozsądne pieniądze. Dostęp do części jest moim zdaniem duży. W dobie internetu idzie znaleźć wszystko począwszy od części używanych po części nowe.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem c360 i zmieniłem go na renault 75.34MX i jestem bardzo zadowolony. Spalanie w porównaniu z c360 jest dużo mniejsze. Awarii większych jak na razie nie było
A z dostępem do części nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj