mx_racer

Vicon CM2400 Problem

Polecane posty

mx_racer    127

Witam mam problem z kosiarką dyskową Vicon CM2400, a raczej pytanie. Jak odczepić tą kosiarkę żeby belki od zaczepiania pozostały prosto ponieważ zawsze gdy ją odczepiam to lewa belka (patrząc od przodu) jest zawsze sporo niżej, wygląda to tak:

 

roto-kosilica-vicon-cm2400-slika-2303558

 

tylko że u mnie jest ona jeszcze trochę niżej co bardzo utrudnia uczepienie jej. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób aby ta kosiarka stała prosto po odczepieniu? Proszę o odpowiedzi osoby które maja ten model i jak to u was wygląda oraz osoby które mają taki problem w innych kosiarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx_racer    127

Dzięki za odpowiedz, próbowałem juz tak ale to nie zdaje egzaminu. Jakieś inne sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj