hubis

Class Arion 640 - Kod błędu Id76ABh

Polecane posty

hubis    0

Witam,

 

W Claasie Arion 640 wyświetlił się błąd  Id76ABh. Dotyczy on podnośnika tylniego. Podnośnik nie opuszcza się do końca i podczas pracy sam się podnosi, podejrzewam coś z elektroniką. Czy ma ktoś dostęp do książki błędów i jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym błędzie?

Edytowano przez hubis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W Claasie Arion 640 wyświetlił się błąd  Id76ABh. Dotyczy on podnośnika tylniego. Podnośnik nie opuszcza się do końca i podczas pracy sam się podnosi, podejrzewam coś z elektroniką. Czy ma ktoś dostęp do książki błędów i jest w stanie coś więcej powiedzieć o tym błędzie?

Przeprowadz kalibracje podnośnika. Na podłokietniku ustaw pokrętło miedzy 5-7 ciężar na cięgnach ok 300kg i szybko wciskając przycisk od amortyzacji ok 6 razy. Kalibracja rozpoczęta trwa to około 45 sekund. Po zakończeniu zgaś ciągnik i wyłącz prod na 10s. Powinno pomuc :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubis    0

Zrobiłem tak jak napisałeś, niestety nic się nie zmieniło. Dodatkowo zauważyłem że nie mogę w żaden sposób poruszać podnośnikiem z kabiny, dopiero po ruszeniu przyciskiem podnośnika na błotniku odblokowuje się sterowanie z kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
And2ej1    4

Witam może ktoś mi sprawdzić kod błędu 7F36 CLAAS ARION 420 efekt taki że nawet nie zapali się kontrolka od ciśnienia ani nie pokazuje ile jest ciścienia na pulpicie dodam że ciśnienie jest w butlach za to na Csi komputer pokazuje kod błędu 7F36 a na pulpicie ikona czerwona kółeczko z dwoma tarczkami i w środku kółeczka znak 1 i drze się nie samowicie hehehe Wygląda to tak jak by kompresor nie pracował a pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Nikxex007
      Witam. Chciałbym się zapytać co sądzicie o Claasie Arionie 640? Wady i Zalety. Z góry dzięki za komentarze. 
    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj