Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JarekBazydlo
      Opłaca sie kupic 2 jaloszki w wieku miesiaca rasy Limuze albo Simental za 1000zl?
    • Przez kamilagroteamm
      chcę przerobić na głęboką ściółkę 
      - długość obory 22m  
      - klatki 3,20m 
      - korytarz 2,80 
       
      P.S Mam 20 h ornego i 8 h łąk ile mogę trzymać opasów ? Rasy Simental








    • Przez Primorac
      Witam posiadam niewielkie stado jałowek limousine lecz mam mały problem. W stadzie są dwie mniejsze wagowo ( roznica 100kg) i mlodsze jałówki od reszty. Problem polega na tym ze wieksze jalowki odganiają te mniejsze od jedzenia i wgl je ganiają i bodą. Jest jakis sposob na to?
    • Przez Primorac
      Witam. Zwracam sie z prosba o pomoc. Dzieci sąsiadów sploszyly mi stado jałówek z bykiem. Od kilku dni probujemy je łapać/zaganiac ale bez skutecznie. Jedyny weterynarz który jest w stanie je uspać wola 1000-1200 zl od sztuki. Moze ktos w Mazowieckim dysponuje bronia którą mozna uspac takie bydło z odleglosci +/- 20m.? Oczywiście nie za darmo ale tez nie taka cene jak oferuje weterynarz.
    • Przez agrowojtek
      Witam. Mam pytanie odnośnie rasy wymienionej w tytule tematu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w krzyżowaniu z nią? Jestem na etapie krycia jałówek mieszańców z limusine i chciałem na pierwsze krycie zastosować Angusa, tak aby uzyskać łatwe wycielenia, ponieważ jałówki nie są zbyt rosłe ale inseminator polecił mi tę rasę argumentują to tym że ma lepsze przyrosty i umięśnienie. Jakie są Wasze opinie i doświadczenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj