Kaima93

Egzamin zawodowy R.03 czerwiec 2016 !

Polecane posty

Kaima93    0

Witam , czy ktoś miał egzamin praktyczny z R03. bo ja mam we wtorek a z rolnictwem mam nie bardzo do czynienia i do tego jestem kobietą :D , czy ktoś się podzieli swoją wiedzą ? :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro nie masz do czynienia , to po co się tam pchasz ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ubierz się tak , żeby odwrócić uwagę od Twojej nie wiedzy ;):D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że tak powiem - Nie mam zielonego pojęcia B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie masz czego się bać.
Egzaminatorzy to też ludzie i będą Cię nakierowywać jak czegoś nie będziesz wiedziała
Na pewno zdasz :)

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaima93    0

Tak okej tylko jestem kobietą :P


Wszystko ok zrobie byleby nie było nic z ciągnikiem typu podpinania , a na praktycznym jest 1 czy 2 zadania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafi    0

Witam, ja wiem tylko że nie ma być nic z ciągnikiem a coś z Ziemniakami( ten temat obowiązuje do środy), chętnie też bym się dowiedział co będzie dokładnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr_Pik    0

Cześć,

mam pytanie kiedy piszecie i macie praktyczne egzaminy R3, podzielcie się spostrzeżeniami, jeśli już mieliście jak wam poszło i co  mieliście?

Ja dopiero będę miał wiec jestem ciekaw na co się nastawić.

 

 

Edytowano przez Piotr_Pik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi97    0

Hej, ja mam egzamin pismny 17 czerwca, a praktykę 20 ciekawa jestem co mi się może trafic na praktyce słyszałam coś że 20 może być obliczenie I odmierzenie paszy dla krowy mlecznej a 21 coś z ziemniakami. Jak ktoś już zdawał to niech poratuje czego można się spodziewać:-)

Edytowano przez Sendi97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia89    0

Witam,
Przygotowując się do piątkowego egzaminu rozwiązujecie testy R.16?? Czy tylko R.03 
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geo2    20

A to nie jest tak, ze w danej sesji wszyscy maja dokladnie to samo? Byl ktos wczoraj albo dzisiaj i moglby sie podzielic. Ja mam dopiero za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaima93    0

Hej miałam dziś egzamin praktyczny i raczej zdany :) kolega miał racje były dwa zadania z ziemniakami w pierwszym trzeba było zważyć 4kg ziemniaków ale o danej średnicy tam jest miara do mierzenia ziemniaków na stanowisku , umyc je spakować , wyciac etykiete wypelniajac odmiane i wage, a w tabelce do nich banalnie proste obliczenia z jedna niewiadomą . Drugie zadanie to próbka już gotowa ziemniaków , trzeba bylo zważyć ile ich jest , pozniej zważyć te które sie nie nadają , określić ile % całej masy stanowią nie nadające się i określić czy nadają się do sprzedaży , ogólnie jestem bardzo zadowolona !:) powodzenia , bodajże to zadanie jest do 16 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SomsiatTV    60

Witam, ja miałem wczoraj to trzeba było wybrać ze skrzynki 8 kg najlepszych ziemniaków powyżej 35mm, umyć je, przesypać do worka, wypisać etykietę danymi zawartymi w poleceniu i przywiązać ją do worka :) Koledzy, którzy zdawali dziś mieli inne zadanie. Mieli dokładnie takie jakie opisała koleżanka po wyżej  :) Egzamin teoretyczny mam teraz w piątek. Zdawał go już ktoś? Łatwe pytania?

Pozdrawiam B) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

miałam takie samo zadanie tylko u nas było 3 kg i jeszcze drugie zadanie, w worku ziemniaki trzeba było zważyć, potem wybrać nie nadające się do sprzedaży, znowu zważyć i obliczyć % ubytku i czy partia nadaję się do sprzedaży ;) teoretyczny to chyba cała Polska ma w piątek :D o 10 :D nie ma się czego bać, proste zadanie tylko trzeba czytać to zadanie dokładnie ;) u nas była kobieta co nas uczyła i do nas normalnie podchodziła i mówila dyskretnie co teraz trzeba zrobic a egzaminator byl obcy a przyszedl do nas i wypytywał co hodujemy, czy siana sprzątniete itp :P tylko, że mógł gadać a nas oblać :D 

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    551

Też na egzaminie miałem 5 kg kartofli przygotować do sprzedaży czyli kartofle ponad 35 mm  zważyć umyć zapakować do worka  i przywiązać etykietę (dane) ale poszło gładko w miarę łatwe zadanie w tym roku było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
312fendt512    6

Witam :)
Dzisiaj koledzy mieli egzamin właśnie z tymi ziemniakami. Poszło im gładko bo bardzo szybko skończyli.
Jutro ma reszta klasy w tym ja, z tego co sie orientuje to egzamin będzie z czegoś innego, jakies obliczania dawki. Jakby ktoś coś widział o innych zadaniach lub co jutro będzie to proszę o informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj