Qba1

Opryskiwacz zawieszany BURY PERKOZ 600/15 na włoskich częściach ARAG

Polecane posty

Qba1    0

Mam do zaoferowania zawieszany opryskiwacz firmy BURY

 

– Opryskiwacz 600L, z belką 15-metrową

– Trwały i estetyczny zbiornik polietylenowy, z dużym, wygodnym wlewem oraz zbiornik do mycia rąk
– Włoska pompa ZETA 140
– Filtry sekcyjne na każdej sekcji
– Ręczna belka opryskowa
– Oprawy potrójne z kompletem dysz standardowych, antykapacz
– Zawór sterujący włoski stałociśnieniowy 5 sekcji + 2.
– WOM
– Komplet dysz standardowych polimerowych (30szt)

– Komplet dysz eżektorowych, włoskich ARAG (30szt)

 

Cena BRUTTO: 13 650zł

Do negocjacji, odbiór koło Płocka.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na priv, lub: 500 401 523

 

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez riordian
      Panowie powiedzcie mi jak ustawić zawór stałociśnieniowy arag? Coś takiego http://olx.pl/oferta/zawor-stalocisnieniowy-arag-CID757-ID2BVBj.html
      Przy kręceniu zielonym pokrętłem ciśnienie za zegarze wgl się nie zmienia. Jak zmniejszę obroty opryskiwacz albo przestaje pryskać albo pryska tylko delikatnie i ciśnienie spada.
    • Przez szymong1234
      Witam.
      Zastanawiam się poważnie nad zakupem brony talerzowej do uprawy przedsiewnej. Miała by ona mieć szerokość około 4.5m.
      Na razie orientowałem się co do ceny brony talerzowej Mandam i Rolex. Rolex jest sporo tańszy (około 10 tyś) ale praktycznie nic o nim nie wiem. Różnica między mandam i rolex jest taka że mandam ma tylko 4 m albo 5 m szerokości ale jest na zabezpieczeniach sprężynowych a rolex ma 4.5 m ale jest na zabezpieczeniach gumowych. Moje pytanie brzmi czy warto zapłacić więcej za mandam czy też warto zaryzykować rolex lub może polecicie inne talerzówki lub powiecie coś o firmie rolex. Pod uwagę brałem jeszcze talerzówki firmy bury. 
    • Przez Radek_MB
      Witam,
      Czy ktos z Was wgrywal mapy do komputera Arag Bravo 400s? Chcialbym zeby komputer sterowal opryskiem wg GPSa.
    • Przez AgroSikora
      Jak w temacie:)
       
      Tylu jest tu znawców tematu co lepsze a co najlepsze:  
       
      TO MOŻE KTOŚ WYTŁUMACZY NA FORUM NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA SYSTEM TEE JET AIR JET.
       
      JAKIE SĄ ZASADY STOSOWANIA?
      JAKIE CIŚNIENIA?
      JAKIE DYSZE STOSOWAĆ itd....
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj