traktarysta

Problem z dzikami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

kiedyś  świnie  drutowali  , spróbuj  tej metody  :P  :D

A  tak na poważnie  to myslisz że  tylko u ciebie? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Trzeba ogrodzić, a jak masz czas to połapać i ryja zadrutować, nic lepszego niewymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktarysta    1

kiedyś  świnie  drutowali  , spróbuj  tej metody  :P  :D

A  tak na poważnie  to myslisz że  tylko u ciebie? 

wiem że pewnie nie tylko u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I tak i nie ponieważ jak wyznaczyć ścieżkę przebiegania dzików ,czy ogrodzić tym całą uprawę ? Mi w tym roku ,z koła łowieckiego przywieźli lont z petardami . Lont się upala i tak średn co godzinę wystrzeliwuje petarda . Pierwszy rok dzięki temu wynalazkowi nie było dzików w kukurydzy . 

post-46461-0-48754500-1479582291.jpg

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Myśliwych powinni powiązac na polach i pod przymusem niech pilnuja :P

A tak powaznie to jak by były tępione ,to nie było by problemu ,u nas wcale nie strzelaja ,tylko ograniczją sie do petard jak Meg piszesz ,lecz to rozwiazanie krótkotrwale i aby negatywne skutki niesie choc by dla psów które się boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak  ,dokładnie ,bo mam wrażenie ,że jest ich coraz więcej i coraz dalej się udają plądrować pola .  Teraz łąki i żyto u mnie doraźnie przewracają ,bym nie zapomniała że istnieją .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

hehe istnieją i to w coraz większej populacji ,u mnie podchodza pod budynki ,łąke ryja co oddalona o 50 m ,aż strach pomyśleć jak posieje QQ :blink:

Rozmawiałem z myśliwym i maja u nas zgode na wybijanie jak leci ,ale jakoś ich nigdzie nie widac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redlevel    0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj