BomV

szukam pracy

Polecane posty

BomV    190
Napisano (edytowany)

Witam 
Poszukuję pracy na gospodarstwie wielkoobszarowym, zmechanizowanym. Praca najlepiej w grupie. Posiadam prawo jazdy kat. B. dobra znajomość obługi sprzetu rolniczego, mechanicznych napraw, spawania. Od małego pracuję na małych gospodarstwach. 
Gotowość do pracy od 25.05.2017r. z zakwaterowaniem.
Nie szukam pracy w stajni przy dojeniu.

 

jeśli kto szuka kogoś to jestem chętny do współpracy mój telefon 723413664 jak nie odpieram to prosze wysłac sms-a lub napisać tutaj

Edytowano przez BomV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Sam bym poszedł gdzieś do gospodarstwa popracować przy żniwach, zawsze parę groszy wpada a tak czy siak akcja ziemniak dopiero pod koniec września  Jakie w ogóle są stawki za godz czy za dzień jako operator kombajnu lub ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

jeśli chodzi o kurs kombajnisty to takiego nie posiadam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

stawki to różnie ci powiem bo przewżnie co dzwonie to 2k na miesiąc i tyle nie ważne ile godzin przepracowane, tutaj jeden gość proponował 15zł/godz ale szuka kogoś na caly sezon :( 

 

 

jeśli ktoś wie gdzie szukają kogoś do pomocy na żniwa niech podrzuci kontakt chętnie zadzwonię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr_123    0

Ja znalazłem pracę na stanowisku pomocnika w gospodarstwie i wiem że cały czas poszukują. Akurat  ja skorzystałem z przez oferty Time2work ale wiem że ludzie też na portalach ogłoszeniowych szukają. Także szukaj na necie na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

jesli ktoś nadal poszukuje kogoś do pracy to jestem jeszcze chętny jeśli ktoś ma do kogos kontakt to niech podrzuci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreea3m    0

 

Według mnie każdy biznes jest dobry, ale żeby osiągnąć sukces trzeba rozwijać własną firmę i siebie, dlatego szkolenia z analityki google to podstawa w dzisiejszych czasach, wszystko znajdziemy w internecie i odpowiednia analityka własnej strony i konkurencji w internecie to podstawowa umiejętność, warto skorzystać z takich szkoleń !

 

 

Edytowano przez dreea3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

rok temu szukałem na wakacje teraz na stałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

przy krowach to raczej nie szukam aczkolwiek chce pracować w gospodarstwie melcznym/mięsnym tylko jako operator bądź na placu pomagac czy w warsztacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Knapów co by chcieli jeździć na ciagniku to pełno a jak kogoś potrzeba do zbierania kamieni to niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

knap to sam jesteś znam swoje możliwości i umiejętności i nie zamierzam przez to dłubać widłami w gnoju. Jak trzeba ruszyć dupe i trochę recznie popracować to nie ma problemu bo i warsztacie też chciałbym robić. Nie chce tylko siedzieć w oborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

Chodzi mi o zbiór kamieni jak chciałem zatrudnić kilku sąsiadów młodych knapów do kamieni przed siewem i ewentualnie po to powiedzieli ze na ciagniku to nie ma problemu a zbierać mam sam heh oj knapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś czyli w środę 27.09 o godzinie 20:00.
      Będziemy rozmawiać o markach rolniczy i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Następie dostaniesz zaproszenie do kalendarza z linkiem do wydarzenia.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj