Poznaniak

To88 jako przyczepa do obornika

Polecane posty

Poznaniak    6

Czy zdejmujac 4 pionowe waly rozstzasajace to88 bedzie mogl sluzyc jako przyczepa aby wywiez obornik na pryzme na polu czy do posuwu listw musi byc zalaczony walek czy wystarczy hydraulika, czy zdjecie walow wystarczy czy cos z przekladniami trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a to tak ciężko podłączyć hydraulike i sprawdzić jak już tak bladego pojęcia o działaniu maszyny nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Jesteście pewni , że Kolega ma tę maszynę ? Może zamierza dopiero kupić i się pyta . Ja nie podpowiem , bo nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu9802    9

oczywiście że można. Posow taśmy masz na hydraulice i nie jest powiązany z adapterem. Sam mam plan dorobić klapę do t088 i Obornik wozić. To tak kal t088 kiszonke woza. to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leukocycek    0

Możesz ściągnąć walki i tak wozić ale jak będziesz przesowal podłogę to to co będzie wysypywane to zasypia ci "napedy" poszczególnych walkow. Najlepiej zdjąć caly adapter razem z walkami i pod adapterem rozłączasz główny walek adaptera i wsio - sek w tym ze bez tura sie nie obejdzie zeby to zdjąć - caly adapter troche wazy. Co do przesowu podłogi to wiadomo, wystarczy tylko hydraulika. A jak juz zdejmiesz adapter to znowu klapy nie ma wiec za duzo tez nie wejdzie. Lepiej przyczepa wozić obornik niz tak kombinować hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

Na youtube obejrzałem t088 jak wożą kukurydze ale maja klape z tyłu  i do góry belke i ona trzyma boki ze sobą, podobnie jak górna belka adaptera jesli bym go odczepił  jak radzi wyzej kolega  i nawalił ubitego gnoju to chyba  boki mogłyby się rozjechac???

Jesli odczepił bym tylko wały to co rozumie kolega ze "zasypie mi napedy" tam z przekładni nie wychodzi tylko jakis króciutki wałek na który mocuje się wały rozstrzasające? A moze dłuzszy i mógłby się pokrzywic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to spinasz boki łańcuchem, pasem czy czymkolwiek. wywieź to na przyczepie i masz problem z głowy jak nie ogarniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj