Polecane posty

tommy66692    2239

oglaszam ze od dzis nie zamieszczamy tematow o grach nie zwiazanych z rolnictwem-to jest forum o tematyce rolniczej a nie stronka o grach komputerowych a google nie gryza :(

 

postaramy sie w najblizszym czasie usunac wszystkie tematy o grach nie zwiazanych z rolnictwem z tego dzialu.nagminne zakladanie takich tematow przez jednego usera bedzie skutkowalo krotkim banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Popieram kolegę :(

Nie będzie wreszcie tematów "co wiecie o tej grze" jak by nie było innych stron o nich i na AF nie zrobi się śmietnik


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

No niby dobry pomysł ale chyba jak będzie jakiś problem z kompem to to może być ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

tematy o problemach z kompami zostaja raczej :( po za tym temat "w jakie gry najczesciej gracie?" zeby sie nie nudzilo co niektorym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

To luuz :(


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
oglaszam ze od dzis nie zamieszczamy tematow o grach nie zwiazanych z rolnictwem-to jest forum o tematyce rolniczej a nie stronka o grach komputerowych a google nie gryza :(

 

postaramy sie w najblizszym czasie usunac wszystkie tematy o grach nie zwiazanych z rolnictwem z tego dzialu.nagminne zakladanie takich tematow przez jednego usera bedzie skutkowalo krotkim banem.

 

POPIERAM TO


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Cóż mam powiedzieć, pomysł trafiony, jak @tommy66692 Google nie gryzą i wystarczy poszukać... :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

ale tak powiedzcie szczerze-to jest forum rolnicze a niektorzy uderzaja tutaj z tematami co sadzicie o nfs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Dokładnie jak chcą sie czegoś dowiedzieć to niech założą jakieś forum o NFS a nie tu ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Dobry pomysł!!! Jak goście chcą pogadać o grach nie związanych z rolnictwem to, są chyba fora o grach i niech się zarejstrują i tam niech rozmawiają będzie git :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

O grach ''normalnych'' i tak wszystko można znależć na pierwszej lepszej stronie. Dobrze, że tematy o rolniczych zostaną bo te są traktowane jakoś po macoszemu na innych stronach.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

właśnbie zostawcie nam temat o counter strike:D oczywiście temat popieram bo jakże mnie denerwuje kiedy rano wejde na forum mam prawie wszystkie posty z tematów które mnie interesują przeczytane wejdę popołudniu i już się niemogę połapać co jak i gdzie:D


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
Pomysł jak najbardziej słuszny , tylko zostawcie temat " cs " ^_^

niestety ale nie robimy wyjatkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jak wywalać wszystkie nie związane z rolnictwem i wywalać i już :( Sam nawet poświecę się i usunę swój temat o CS'ie :(

 

Edit: Widzę, że już wywalony jest :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mój już też poleciał. :(


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

powinni nas wziąsc do jakiegos konkursu na temat "czystość na forum i związek i główną myślą serwisu" hehe ale czystość musi byc i popieram tak samo wszystkie inne durne tematy z HP


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naprawde patrząc na to forum to jest ono najczystsze w całym internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Bo są ludzie którzy pilnują tego porządku :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

również popieram moderatorów gdyż w społeczności internetowej jest mase for(chyba dobrze odmienione) na temat gier poza rolniczych a to jest forum o ... sami dobrze wiecie że o rolnictwie i rzeczach z tym związanymi


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj