byczek1999

jaką owijarkę wybrać rolmako używaną czy nową

Polecane posty

byczek1999    0

witam

mam pytanie lepiej kupic owijarke rolmako używaną z 2008 roku  czy też nową ??

piszcie co myślicie

z góry dziekuje i pozdrawiam

post-175516-0-05284100-1454332333.jpg

post-175516-0-64938700-1454332338_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bitbit    1

Witam

po 1 owijarki są na takie same folie czy jedna to 700 a druga 500? 2 zależy ile masz owijać bel bo jesli stara jest w dobrej cenie i stanie a mało robisz bel to ja bym wybrał starą  3 nowe zawsze leprze ale ta firma agro-max jest nie długo na rynku to ja bym wybrał tą starą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

Pewnie ta nowa też jest na 750. Rolmako widzę jest podobna, o ile nie identyczna jak metal fach, która posiadam i złego słowa nie mogę powiedzieć, zobacz na blachę po której się ślizgaja łożyska od platformy, pod spodem, jeśli jest z dobrego materiału, a powinna być to nie będzie głębokich rowków. Osobiście brałbym rolmako używke, wymiana łożysk i łańcucha, groszowe sprawy, a cena pewnie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczek1999    0

owijarka ma robić jakieś 50 bell rocznie

dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam ;)
owijarka rolmako kosztuje 4500 tak samo jak i ta nowa
i dwie są na folię 500 i 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bitbit    1

Na 50 bel to może pomyśl o workach do sianokiszonki . Kiedyś gdzieś to widziałem i wydaje mi się że nie jest złe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byczek1999    0

robiłem kiszonke ych workach ale worki są cienkie i się rwą i wtedy się psuje więc postanowilem kupić owijarke
już kupiłem rolmako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj